Yayınlanma Tarihi: 15.11.2019 | Değiştirme Tarihi: 15.11.2019

Yemekteyiz'de haftanın birincisi kim oldu? Yemekteyiz 15 Kasım kazanan! İşte Yemekteyiz'de kazanan isim

Yemekteyiz'de haftanın birincisi belli oldu. Bursalı yarışmacıların yarıştığı haftada en çok puanı alan isim Remziye Ergeç oldu ve büyük ödülü kazandı.TV8'in heyecan dolu yemek yarışması programında bu haftanın birincisi kim oldu merak ediliyor. Seda Sayan'ın sunuculuğunu yaptığı Yemekteyiz programında bu hafta son gün yarışması olan İkbal Özdem misafirlerini ağırladı. Yemeklerin yenmesinin ardından tüm yarışmacılar puanlamasını yaptı ve 1 hafta boyunca toplanan puanların ardından birinci belli oldu. Peki, Yemekteyiz'de haftanın birincisi kim oldu?

YEMEKTEYİZ'DE KİM BİRİNCİ OLDU?

Yemekteyiz'de haftanın birincisi son gün yarışması İkmal Özdem'in de puanlanmasıyla birlikte belli oldu. 1 hafta boyunca haftaiçi ger gün yayınlanan Yemekteyiz'de yarışmacılar sırayla yemeklerini pişirdi. Son günün ardından tüm yarışmacıların puanı toplandı ve bir isim büyük ödül olan 10 bin TL'nin sahibi oldu. Yemekteyiz'de bu haftanın birincisi Remziye Ergeç oldu.

YEMEKTEYİZ 11-15 KASIM YARIŞMACILARI

Seda Sayan ile Yemekteyiz'de bu hafta (11-15 Kasım 2019) birbirinden renkli yarışmacılar yer alacak. En iyinin kazanacağı ve 10 bin TL ödülün de sahibi olacağı Yemekteyiz'de bu haftanın yarışmacıları sırasıyla şu şekilde:

1. Gün yarışmacısı: Ali Osman Yiğit. Yemekteyiz'de büyük ödülü kazanarak mutlu sona ulaşmak istiyor.

2. Gün yarışmacısı: Tülay Kaçıran. Yemekleriyle diğer yarışmacılar gibi birinciliğe ve büyük ödüle talip.

3. Gün yarışmacısı: Zeynep Bağdatlı. Hafta sonunda birinciliği kazanmak için elinden geleni yapacak.

4. Gün yarışmacısı: Remziye Ergeç. Yeni haftada kendine özel bir menüyle rakiplerinin karşısına çıkacak ve üstünlük kurmaya çalışacak.

5. Gün yarışmacısı: İkbal Özdem. Bursa'daki rakiplerinden daha iyi yemekler yaparak fark yaratmaya çalışacak.