Yayınlanma Tarihi: 19.11.2019 | Değiştirme Tarihi: 19.11.2019

Yemekteyiz 19 Kasım 2019 bölümünde günün puanlaması belli oldu! Yemekteyiz'de Kazım Bey kaç puan aldı?

Yemekteyiz 19 Kasım 2019 bölümünde yarışmacılar Kazım Bey'in misafiri oldu. Peki Yemekteyiz'de günün puanlaması nasıl oldu? Kazım Bey'e kim kaç puan verdi?Sevilen program Seda Sayan ile Yemekteyiz yarışmasında ikinci günde Kazım Karataş konuklarını ağırladı. Öğrenci olan ve dövme sanatçısı olan Kazım Bey, misafirlerine birbirinden iddialı yemeklerden oluşan bir menü hazırladı. Peki, Kazım Bey rakiplerinden kaç puan aldı? İşte 19 Kasım 2019 Yemekteyiz günün puanlaması

19 KASIM 2019 YEMEKTEYİZ GÜNÜN PUANLAMASI

Seda Sayan ile Yemekteyiz programında 2. gün yarışmacısı Kazım Karataş, misafirlerine şöyle bir menü hazırlamıştı. Ispanaklı bulgurlu yoğurt çorbası, ara sıcak olarak beşamel soslu tavuklu volovan, Yunan salatası ve ana yemek olarak da patates püresi ile birlikte Dalyan köfte hazırladı. Tatlı olarak ise profiterol ikram etti.

19 Kasım 2019 Yemekteyiz programı yeni bölümünde yarışmacılar, Kazım Bey'in evine misafir oldu. Menüde yer alan yemekler için yarışmacılar, ayrı ayrı değerlendirmede bulundu. Yemekteyiz'de Cengiz Bey, Kazım Bey'in misafirperverliğini ve tatlısını beğendiğini açıkladı. Tatlısı ve verdiği emeği çok beğendiğini söyleyen Esma, günün en yüksek puanını verdi. Aysu Hanım ise sadece tatlısını beğendini söyledi. Fadime Hanım'da kapıda karşılaması, ana yemeğini ve tatlısını beğendiğini söyleyerek puan verdi.