Yayınlanma Tarihi: 18.11.2019 | Değiştirme Tarihi: 18.11.2019

İşte Yemekteyiz 18 Kasım 2019 bölümünün puanlaması! Yemekteyiz yarışmacısı Aysu Hanım kaç puan aldı?

Yemekteyiz 18 Kasım 2019 bölümünde Aysu Hanım konuklarını ağırladı. Peki Aysu Hanım yarışmacı arkadaşlarından kaç puan aldı? İşte günün puanlamasıSeda Sayan ile Yemekteyiz programı yeni haftaya yeni yarışmacıları ile başladı. İzleyicilerini keyifli anlar yaşatan programın ilk gün yarışmacısı Aysu Zehra Kılıç oldu. Öğretmen olan Aysu Hanım, ağırladığı rakiplerinden kaç puan almayı başardı? 18 Kasım Yemekteyiz günün puanlaması 

18 KASIM 2019 YEMEKTEYİZ GÜNÜN PUANLAMASI

Yemekteyiz ilk gün yarışmacısı Aysu Zehra Kılıç misafirlerine şu menüyü hazırladı: Domates çorbası, ara sıcak olarak ıspanaklı lazanya, dereotlu ve ve cevizli salata, ana yemek olarak beef stronagoff ve pirinç pilavı. Tatlı olarak ise browni vardı.

Rakipleri Aysu Hanım'ın menüsü değerlendirdi. Kazım Bey salata ile pirinç pilavını beğenirken Esma Hanım ise sadece salatayı beğendiğini söyledi. Cengiz Bey ise salata ile tatlıyı beğendini açıkladı. Son olarak Fadime Hanım da sadece salatayı beğendiğini açıkladı ve ona göre puan verdi.

Seda Sayan ise Yemekteyiz ilk günün yarışmacısı Aysun Hanım hakkında olumlu yorumlar yaptı. Aysu Hanım'ı çok zarif bulan Seda Sayan, çok hoş karşıladığını ifade etti. Ve misafirlerine karşı da çok zarif cevaplar verdiğini de sözlerine ekledi. Konukların menüyü çok uyumsuz görmelerine rağmen Aysu Hanım'ın yaptıklarının doğru olduğunu söyledi. Son olarak yarın evine gidecekleri Kazım'ın çok bilgili olduğu iddiasına göre nasıl bir menü ile karşılacaklarını merak ettiği belirtti.