Yayınlanma Tarihi: 19.01.2020 | Değiştirme Tarihi: 20.01.2020

Yağız Ayaksız | My Life

O Ses Türkiye sahnesinde performansını sergileyen Yağız Ayaksız, My Life şarkısını seslendirdi. Yağız Ayaksız, performansıyla tüm jüri üyelerini döndürmeyi başardı...

O Ses Türkiye 30. yeni bölümde sahne alan Yağız Ayaksız,  23 yaşında ve yarışmaya İstanbul'dan katılıyor. Sinema okuyan Yağız Ayaksız, daha çok raple ilgileniyormuş. Çok küçük yaşlarda rap müziğe ilgisi başlamış. Yemek yemeğe başlaması için televizyonda Eminem'in Cleanin' Out My Closet şarkısının çıkmasını bekliyormuş. Dört sene önce bir gün ilham geldiğini söyleyen Yağız, rap şarkı sözü yazmaya başlamış. İlk olarak Türkçe başladığı şarkı sözlerini daha sonra İngilizce yazmaya da başlamış. Böylece hem Türkçe hem İngilizce rap şarkı yazıp söylüyormuş. O Ses Türkiye'ye katılma amacının birinci olmak değil o kalabalığın ve önemli insanların önüne çıkıp söyleyebiliyor mu onu görebilmek için olduğunu söylüyor. O Ses Türkiye sahnesinde kendi yazıp bestelediği "My Life" adlı şarkıyı seslendirdi. Bu performansı jüri üyelerinin tümünü döndürmeyi başardı. 

Survivor Türkiye - Yunanistan'da ilk haftanın oyunları!

Sıradaki Video

O Ses Türkiye'de unutulmaz yılbaşı performansları / 2018-2019

O Ses Türkiye'nin geleneksel haline gelen yılbaşı özel bölümüne damga vuran ve unutulmayan performansları...

O Ses Türkiye jürisinin bir sezonu nasıl geçti?

O Ses Türkiye'nin sevilen jüri üyelerinin bir sezonu nasıl geçti? İşte jürinin sizler için derlenen özel görüntüleri...

Enis Arıkan müthiş koreografiyi nasıl hazırladı?

O Ses Türkiye yılbaşı özel bölümünde birbirinden ünlü konukların jüri ile diyalogları izleyenlere keyifli anlar yaşattı.

Şefler kendilerini MasterChef stüdyosunda zannetti

O Ses Türkiye yılbaşı özel bölümünde birbirinden ünlü konukların jüri ile diyalogları izleyenlere keyifli anlar yaşattı.

Yılbaşı gecesine damga vuran düetler

O Ses Türkiye yılbaşı özel bölümü birbirinden güzel düetlere sahne oldu.

O Ses Türkiye'ye Beyaz damgası! Kahkaha dolu anlar...

O Ses Türkiye'nin son haftasına yine yaptıklarıyla Beyazıt Öztürk damga vurdu.

O Ses Türkiye sahnesini salladılar! İşte haftanın en iyileri...

O Ses Türkiye'nin son haftasında yine muhteşem sesler sahnedeydi... İşte başarılı performans sergileyerek yarışmada yoluna devam eden isimler!

O Ses Türkiye'de jüri üyelerinin en eğlenceli anları!

O Ses Türkiye'de jüri üyelerinin yarışmacıları kapmak için yaptıkları yine eğlencenin dozunu arttırdı. İşte son hafta yaşanan en eğlenceli anlar...

O Ses Türkiye'de Beyazıt Öztürk fırtınası! Esprileriyle kırdı geçirdi...

O Ses Türkiye'nin bu sezonunda herkesi kahkahaya boğan Beyazıt Öztürk, son hafta yine esprileriyle herkesi kırdı geçirdi.