Yayınlanma Tarihi: 24.11.2018 | Değiştirme Tarihi: 25.11.2018

Acun Ilıcalı’dan jüri üyelerine peş peşe zor sorular!

O Ses Türkiye sahnesinde başarılı bir performans sergileyen Mehmet Cihan Öztürk'ün jüri seçimi sırasında Acun Ilıcalı'dan jüri üyelerine peş peşe zor sorular geldi.

O Ses Türkiye'de 'Cevapsız Sorular' şarkısını seslendiren Mehmet Cihan Öztürk, sesiyle Murat Boz ve Seda Sayan'ı döndürmeyi başardı. Seyircinin 'birdaha' diyerek aynı performansı yeniden istemesi üzerine Mehmet Cihan Öztürk, Murat Boz'la birlikte aynı şarkıda düet yaptı.

Sonrasında Acun Ilıcalı'dan dönmeyen jüri üyelerine üst üste zor sorular geldi. Ilıcalı, dönmeyen Beyazıt Öztürk'e ve Hadise'ye neden dönmediklerini sordu. O esnada stüdyoda renkli anlar yaşanırken Mehmet Cihan Öztürk de O Ses Türkiye'deki yoluna Murat Boz'un takımında yer alarak devam etti.

Sıradaki Video

O Ses Türkiye jürisinin bir sezonu nasıl geçti?

O Ses Türkiye'nin sevilen jüri üyelerinin bir sezonu nasıl geçti? İşte jürinin sizler için derlenen özel görüntüleri...

Enis Arıkan müthiş koreografiyi nasıl hazırladı?

O Ses Türkiye yılbaşı özel bölümünde birbirinden ünlü konukların jüri ile diyalogları izleyenlere keyifli anlar yaşattı.

Şefler kendilerini MasterChef stüdyosunda zannetti

O Ses Türkiye yılbaşı özel bölümünde birbirinden ünlü konukların jüri ile diyalogları izleyenlere keyifli anlar yaşattı.

Yılbaşı gecesine damga vuran düetler

O Ses Türkiye yılbaşı özel bölümü birbirinden güzel düetlere sahne oldu.

O Ses Türkiye'ye Beyaz damgası! Kahkaha dolu anlar...

O Ses Türkiye'nin son haftasına yine yaptıklarıyla Beyazıt Öztürk damga vurdu.

O Ses Türkiye sahnesini salladılar! İşte haftanın en iyileri...

O Ses Türkiye'nin son haftasında yine muhteşem sesler sahnedeydi... İşte başarılı performans sergileyerek yarışmada yoluna devam eden isimler!

O Ses Türkiye'de jüri üyelerinin en eğlenceli anları!

O Ses Türkiye'de jüri üyelerinin yarışmacıları kapmak için yaptıkları yine eğlencenin dozunu arttırdı. İşte son hafta yaşanan en eğlenceli anlar...

O Ses Türkiye'de Beyazıt Öztürk fırtınası! Esprileriyle kırdı geçirdi...

O Ses Türkiye'nin bu sezonunda herkesi kahkahaya boğan Beyazıt Öztürk, son hafta yine esprileriyle herkesi kırdı geçirdi.

O Ses Türkiye'de haftaya damga vuran performanslar!

O Ses Türkiye'de son hafta yine heyecan doruktaydı... Sahneye çıkan muhteşem sesler başarılı performanslarıyla jüriyi etkiledi. İşte en iyiler...