YouTuber Stas Reeflay, gelen bağış sonrası hamile kız arkadaşının ölümüne neden oldu

Rusya'da yaşayan Stas Reeflay isimi bir Youtuber, son zamanların en akılalmaz olaylarından birine imza atarak, hamile kız arkadaşının ölümüne sebep oldu. Kan donduran bu olay, Stas Reeflay'in, canlı yayınına katılan bir takipçisinin 1000 dolar teklif etmesi üzerine yaşandı. Yapılan bu teklif üzerine hamile kız arkadaşını sadece iç çamaşırlarıyla balkona kilitleyen Reeflay, soğuk nedeniyle hipotermi geçiren hamile kızın ölümüne yol açtı. Ve bu anlar, canlı yayında direkt olarak görüldü.

Yayınlanma Tarihi: 04.12.2020 11:29
Değiştirme Tarihi: 04.12.2020 11:29
YouTuber Stas Reeflay, gelen bağış sonrası hamile kız arkadaşının ölümüne neden oldu

Webtekno'nun The Sun gazetesine dayandırdığı habere göre Stas Reeflay isimli bir YouTuber, canlı yayın sırasında gaza gelip hamile olan kız arkadaşını iç çamaşırlarıyla balkona kilitledi. Bir takipçisi Reeflay'e, eğer bunu yaparsa karşılığında bin dolar ödeme yapacağı sözünü verdi. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Hiç tereddüt etmeyen genç Youtuber, bin doları duyunca harekete geçti ve hamile kız arkadaşını yalnızca iç çamaşırlarıyla balkona kapattı. Reeflay böylece hem sevgilisinin hem de dünyaya gelecek bebeğinin katili oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

Daha önce de sorunlu işlere imza atan Reeflay, kadına türlü eziyetlerde bulunmuş. Bir seferinde kızın yüzüne biber gazı sıkan Stas Reeflay, bunu da para için yapmış.

Haber ile ilgili metin girin!.

Son olayın yaşandığı anlarda Reeflay'in bir hayli sakin oluşu da dikkat çekti. 28 yaşındaki hamile kadın Valentina Grigoryeva'yı saatlerce, üzerinde sadece iç çamaşırlarıyla balkona kitleyen adam, süreç boyunca yayın yapmaya devam etti. Bir süre sonra kadını baygın halde bulan, hiçbir şekilde özenmeden taşıyan Rus YouTuber, kadın canını verirken de hiçbir şey yokmuş gibi davranmaya devam etti. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Hipotermi geçiren kadını yayında görünecek şekilde yatıran YouTuber, kadının ısınması için üzerine battaniye örttü. Bir süre daha yayın yapmaya devam eden Reeflay, kadının iyi olmadığını anladıktan sonra sağlık ekiplerinden yardım istedi. Bu süreçte de hiçbir şey yapmayıp, kadının nabzının olmadığını tespit eden ve bunu takipçileriyle paylaşan YouTuber, sağlık ekipleri geldiğinde bile yayına devam etti. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Adli tıp uzmanları tarafından yapılan açıklamalara göre, kadının ölüm nedeni hipotermi. Yani kadının vücut sıcaklığı 35 santigrat derecenin altına düşmüş, bu da ölüme yol açmıştı. Olayın üzerine göz altına alınan YouTuber, artık cinayetle suçlanıyor ve soruşturması da devam ediyor.

Haber ile ilgili metin girin!.

İlgili Sayfalar: Teknoloji