Yeni PUBG Mobile güncellemesi yayınlandı

Yeni PUBG Mobile güncellemesi yayınlandı
Yayınlanma Tarihi: 13.03.2019 15:27 | Değiştirme Tarihi: 13.03.2019 15:27

Dünya genelinde milyonlarca kişi tarafından oynanan PUBG'nin Mobile versiyonuna yeni bir güncelleme geldi. PUBG Mobile 0.11.5 güncellemesiyle birlikte oyuna yeni silah ve araçlar geliyor.

PUBG Mobile, her geçen gün daha iyi olmak için güncelleme almaya devam ediyor. PUBG’nin geliştiricisi olan Bluehole Corporation, yeni silahlardan araçlara ve dinamik havaya kadar oyuna çeşitli yeni değişiklikler getiren yeni beta güncellemesini yayınladı. En son güncelleme ‘0.11.5’ sürüm numarasına sahip ve 1.7 GB boyutunda. Şu anda, güncelleme yalnızca Tencent’in web sitesinden indirilebiliyor. Yakında Google Play Store’a da gelecek.

0.11.5 güncellemesiyle gelen yenilikler şu şekilde:

Yeni G36C Tüfeği – Yeni silah, M416 ve M16A4 kuvvetleri tarafından da kullanılan 5.56 mm’lik mermileri ateşliyor. Ancak, yalnızca Vikendi haritası ile sınırlı olacak ve SCAR-L’nin yerini alacak.

Yeni Tukshai ya da Auto-Rickshaw araç – Yeni araç sadece Sanhok bölgesine açık olacak ve Jeep, Dacia (sedan) ve Mini Bus dahil olmak üzere diğer üç aracın yerini alacak.

Zombiler yeniden yapılandırıldı – Yaratıklar şimdi daha önce erişemedikleri bölgelere girebilecekler. Ayrıca, maç sırasında zaman zaman zayıflamış bir duruma girecekler.

Önceden seçilen “Sarf malzemelerini aldım” mesajı- Güncelleme, yukarıda belirtilen mesajı mesaj çubuğunda varsayılan seçenek olarak ekliyor. Bu, yalnız oyunculardan ziyade kadrolar tarafından takdir edilecek bir özellik.

İki Alanda Dinamik Hava Durumu – En popüler Erangel ve Miramar haritaları artık dinamik havayı destekleyecek. Basit bir deyişle, bu bölgelerdeki havalar sürekli değişecek.