WhatsApp’ın çoklu cihaz özelliği beta kullanıcılarına açılıyor

WhatsApp kullanıcılarının en çok beklediği özelliklerden biri olan çoklu cihaz desteği, çok yakında beta kullanıcıları için erken erişime sunulacak.

Yayınlanma Tarihi: 08.07.2021 15:28
Değiştirme Tarihi: 08.07.2021 15:28
WhatsApp’ın çoklu cihaz özelliği beta kullanıcılarına açılıyor

WhatsApp beta kullanıcıları yakında popüler mesajlaşma uygulamasının en çok beklenen özelliklerinden birini kullanma şansı yakalayacaklar. Gelen son bilgilere göre WhatsApp önümüzdeki günlerde beta kullanıcılarına çoklu cihaz özelliğine erken erişim imkanı sağlayacak.

Donanımhaber’deki yazıya göre şirket uzun süredir bu özellik üzerinde çalışıyordu ancak görünüşe bakılırsa genel kullanıma sunulmadan önce bazı kullanıcıların ne düşündüğünü öğrenmek istiyor. WhatsApp, çoklu cihaz betasının ilk sürümünü test etmek için kullanıcılardan yardım isteyecek.

WHATSAPP ÇOKLU CİHAZ ÖZELLİĞİ NEDİR?

Çoklu cihaz beta programına erken erişim çok yakında açılacak, böylelikle kullanıcılar akıllı telefonlarında internet bağlantısı olmadan WhatsApp Web'i kullanma olanağına sahip olacaklar. Beta programının sınırlı sayıda kullanıcıyı kapsayabileceği de aktarılan detaylar arasında.

Çoklu cihaz desteği sayesinde tek bir WhatsApp hesabına 4 farklı cihaz üzerinden erişim sağlanabilecek. Örneğin aynı anda iPad ve iPhone'unuzu kullanarak WhatsApp hesabınıza giriş yapabileceksiniz. Şu anda kullanıcılar, WhatsApp hesaplarına aynı anda giriş yapabilmek için sadece telefonlarını ve bilgisayarlarını kullanabiliyorlar.

İlgili Sayfalar: Teknoloji