Ünlü Youtuber Gökben Duman Kimdir? 

Youtube üzerinden takipçileriyle video paylaşımında bulunan Gökben Duman, genç yaşına rağmen farklı alanlarda faaliyetlerini sürdüren bir isim. Youtube, Instagram gibi sosyal medya hesapları üzerinden takipçilerine ulaşan Gökben Duman; Eskişehir’de yaşantısını sürdürüyor. Youtube kanalı bulunan Duman’ın abone sayısı 140.000’dir. Peki ünlü Youtuber Gökben Duman kimdir, kariyer hayatı hakkında bilinmesi gerekenler nelerdir?

Yayınlanma Tarihi: 23.07.2022 18:44
Değiştirme Tarihi: 23.07.2022 18:44
Ünlü Youtuber Gökben Duman Kimdir? 

Ünlü Youtuber Gökben Duman, İstanbul’da dünyaya geldi. 19 yaşında olan Duman, Youtube ve Instagram üzerinden çalışmalarda bulunan bir isim. Eskişehir’de yaşantısına devam eden Duman, Youtuber olarak kariyer hayatını şekillendirdi. Youtube üzerinde kendisine ait bir hesabı bulunmakta olup hesabı üzerinden eğlenceli ve korku parodi videoları çekmektedir. İlgi çekici ve merak uyandıran videoları bulunan Duman, Youtube hesabında oldukça fazla takipçiye sahiptir.

Çekmiş olduğu videoları hem Instagram hem de Youtube üzerinden paylaşan Gökben Duman, video içerik üreticisi olarak çalışmalarını sürdürüyor. Hesabından paylaşmış olduğu videoların toplam görüntülenme sayısı 72.642.094’tür. Sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanmakta olan ünlü fenomen, çalışmalarını yenilikçi video çekimleri üzerinden sürdürüyor. Aynı zamanda sosyal medya hesaplarından yeni takipçiler edinerek hitap ettiği kişi sayısını zamanla arttırıyor. 

Youtuber Olarak Çalışmalarını Sürdürüyor

Youtuber Gökben Duman hem Youtube hem de Instagram üzerinden paylaşımlarda bulunarak takipçilerine yenilikçi videolar sunuyor. Duman’ın video içerikleri genel olarak eğlence ve korku parodileri. Ana kanalında ilgi çekici ve merak uyandıran videoları takipçilerine sunmakta olan Duman, bir kanala daha sahip.
2. kanalında farklı tarz videoların paylaşımını gerçekleştirmektedir. Genellikle tepki videoları çeken ünlü fenomen, gündelik hayatında spora büyük bir önem veriyor. Hayatını uzun vadeli planlar yapmadan anlık yaşayan Duman, çok büyük planların hayal kırıklarına neden olduğuna açıklamalarında yer veriyor: “Sonunu düşünen kahraman olamaz, diye bir söz vardır. Bu söze inanıyorum çünkü büyük planlar her zaman daha büyük hayal kırıklıklarını doğuruyor. İnsan hep çok fazlasını yapmak ister, hayat ise bir yerde bu isteklere çelme takar. Bu nedenle anlık yaşamayı çok seviyorum.”

Sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanmakta olan Gökben Duman, kariyer hayatını sosyal medya üzerinden şekillendirmeye devam ediyor.

İlgili Sayfalar: Teknoloji