Ünlü YouTuber'dan günlerdir haber alınamıyor

Ünlü YouTuber'dan günlerdir haber alınamıyor
Yayınlanma Tarihi: 11.08.2019 09:34 | Değiştirme Tarihi: 11.08.2019 12:18

Dünyaca ünlü genç YouTuber Marina Joyce 10 gündür kayıp. 31 Temmuz tarihinden beri kendisinden haber alınamayan YouTuber'ın daha önceki yıllarda da bir süre ortalardan kaybolduğu belirtiliyor.

Dünyaca ünlü İngiliz YouTuber Marina Joyce, tam 10 gündür kayıp. 22 yaşındaki genç, Londra'nın kuzeyindeki evinde en son 31 Temmuz günü görüldü. O tarihten beri kendisinden haber alınamayan genç YouTuber’ı bulmak için İngiliz polisi geniş çaplı bir arama başlattı.

Herkesin nerede olduğunu merak ettiği Marina Joyce’un erkek arkadaşı ise onun güvende ve iyi olduğunu Instagram üzerinden yaptığı bir paylaşımla duyurdu ancak Londra polisi, Radio 1 Newbeat isimli yerel radyoya verdiği ilanla onun hâlen kayıp olduğunu ve araştırmaya devam edeceklerini söylüyor.

2 milyondan fazla abonesi bulunan İngiliz genç YouTuber Marina Joyce, en son Haziran ayının sonunda bir video paylaştı. O tarihten beri bir paylaşım yapmayan Joyce’un YouTube kanalının içeriği ise daha çok moda ve makyaj üzerine.

Bu kaybolma durumu, Marina Joyce’un başına ilk kez gelmiyor. Joyce, 2016 yılında çektiği “Date Outfit Ideas” isimli videoda kolları ve vücudunun çeşitli yerlerinde morluklarla görülürken aynı videoda kısık sesle “Bana yardım et” diyerek adeta bir yardım çığlığı atmıştı.

O videodan sonra da bir süre kaybolan ve kaçırıldığı düşünülen Joyce için sosyal medyada #SaveMarinaJoyce etiketi oldukça ses getirmişti. Dünyaca ünlü YouTuber'ın isteyerek mi böyle bir durumun içinde bulunduğunu, yoksa gerçekten başına bir şey mi geldiğini önümüzdeki süreçte hep birlikte göreceğiz.