Twitter’da yanıt gizleme dönemi başladı!

Twitter uzun bir test ve geliştirme aşamasının ardından, ABD ve Japonya‘daki kullanıcılar için  “Yanıt Gizleme” özelliğini kullanıma sundu.

Yayınlanma Tarihi: 20.09.2019 11:58
Değiştirme Tarihi: 20.09.2019 11:58
Twitter’da yanıt gizleme dönemi başladı!

Twitter yanıt gizleme özelliğinin hedefi saldırgan ve konu ile alakasız yanıtların önüne geçmek.

Yüksek takipçi kitlesine sahip olan hesapların yaşadığı en büyük problemlerin başında alakasız yanıtlar geliyor. Paylaştığınız bir tweet’e herhangi birisi küfürlü veya konudan alakasız yanıtlar yazdıysa, bunu herkes görebiliyor.

Twitter yanıt gizleme özelliği kullanıma sunulduTwitter yanıt gizleme özelliği sayesinde artık bunları silmek zorunda değilsiniz. Yaptığınız paylaşıma gelen herhangi bir yanıtın üzerine tıkladıktan sonra, gizle seçeneği sayesinde diğer kullanıcıların görmesini engelleyebilirsiniz.

Haber ile ilgili metin girin!.

Yukarıda da belirttiğimiz gibi bu özellik şu anda ABD ve Japonya’da kullanıma sunulmaya başlandı. Geçtiğimiz yaz Kanada’da test edilen bu özelliğin, Türkiye’ye ve diğer ülkelere ne zaman geleceği şu anda bilinmezliğini koruyor.

Facebook ve günümüzün vazgeçilmez sosyal medyasına dönüşen Instagram’da böyle bir seçenek bulunmuyor. Her iki platformda görülmesini istemediğiniz bir yorum için şu anda yapabileceğiniz tek şey silerek tamamen ortadan kaldırmak.shiftdelete.net