Twitter’a yeni bir özellik daha!

Twitter’a yeni bir özellik daha!
Yayınlanma Tarihi: 21.06.2015 18:22 | Değiştirme Tarihi: 21.06.2015 18:22

Son zamanlarda yaptığı yenilikler ile ön plana çıkan Twitter, dün akşam yaptığı ufak bir değişiklikle Android kullanıcılarına özel küçük bir değişim yaparak kullanıcılarını şaşırttı.

Twitter’da yıllardır kullanılan favori ikonu (?) dün itibariyle bazı kullanıcılarda kalp ikonu (♥) olarak değiştirildi. Twitter’ın neden böyle bir değişikliğe gittiği bilinmezken akla Periscope uygulaması geliyor.

Canlı yayın uygulamasıPeriscope’da yayıncıya yollanan kalpler ile kullanıcıların beğenisini kazanan Twitter, tüm platformlarında ortak bir nokta oluşturmak için bu yeniliğe gitmiş olabilir.

Twitter dün akşam itibariyle yaptığı ufak bir değişiklik ile kullanıcılarını şaşırttı. Twitter’ın favori ikonu çok yakında yerini farklı bir ikona bırakabilir.

Daha önce Star Wars gününe özel Stormtrooper, C-3PO ve BB8 emojilerini kullanıma sunan popüler mikroblog sitesi Twitter daha sonra da Ramazan ayına özel emojilerini Müslüman âleminin beğenisine sunmuştu. Bir sonraki Twitter yeniliği ne olacak? Bunu ilerleyen zamanlarda göreceğiz.