Twitter kullanıcısı Thodex'te olacakları önceden böyle tahmin etmiş: İşte o paylaşım

Thodex vurgunuyla ilgili, her gün çok sayıda son dakika gelişmesi yaşanıyor. Türkiye gündemini sarsan büyük dolandırıcılık olayıyla ilgili yabancı bir yatırımcının günler önce yaptığı bir paylaşım yeniden gündem oldu. Bu kullanıcı, yaptığı paylaşımda, Thodex'in, piyasanın aksine altcoinleri daha düşük fiyata satarak para topladığı ve bunun bir kaçış stratejisi olduğunu savundu. 

Yayınlanma Tarihi: 24.04.2021 15:52
Değiştirme Tarihi: 24.04.2021 15:52
Twitter kullanıcısı Thodex'te olacakları önceden böyle tahmin etmiş: İşte o paylaşım

Türkiye gündemini en çok meşgul eden konuların başında yer alan Thodex vurgunuyla ilgili son dakika gelişmeleri yaşanmaya devam ediyor. Kırmızı bülten çıkarılan CEO Faruk Fatih Özer'in Türkiye'ye iadesi için harekete geçilirken, 400 bine yakın mağdur yaşanacak bir olumlu gelişmeye umut bağlamış durumda... 

Bunların yanı sıra, yabancı bir yatırımcının Thodex ile ilgili günler öncesinde yaptığı bir yorum, bugün yeniden gündem oldu. 

Yaşanan vurgun öncesi, Thodex'in, alt coinleri piyasanın altında fiyatlaması, Cedric Gerard isimli kişinin dikkatini çekmiş. Gerard, bu durumu 'Thodex kaçmaya hazırlanıyor' olarak yorumlarken, günler sonra bu düşüncenin gerçekleşmiş olması bugün yeniden gündem oldu. 

Mesajın Türkçe’sinde, “Türk borsası Thodex’i inceliyor musunuz? Doge’ı yüzde 30 piyasa fiyatının altında satıyorlar ve onları geri almaya çalıştığınızda paraları alıkoyuyorlar. Bir kaçış stratejisine benziyor mu? Bütün bunlar Doge pompasına denk geliyor mu? 24 saat içinde 500 milyon doların üzerinde Doge ticareti yaptılar” ifadeleri bulunuyor.

Haber ile ilgili metin girin!.

Kaynak: İHA

İlgili Sayfalar: Teknoloji