Türk Telekom'dan kullanıcılarına 2 GB internet hediyeli kampanya

Türk Telekom, kredini kartını, TL yükleme, paket satın alma gibi işlemler için Online İşlemler uygulamasına kaydeden herkese haftalık 2 GB internet hediye edileceğini açıkladı. Pek çok kişi Türk Telekom hediye internet kampanyası ile ilgili bu haberin ayrıntılarını merak etti. İşte Türk Telekom 2 GB internet hediyesi

Yayınlanma Tarihi: 14.01.2021 16:23
Değiştirme Tarihi: 14.01.2021 16:23
Türk Telekom'dan kullanıcılarına 2 GB internet hediyeli kampanya

Birçok işlemi şubeye gitmeden ya da telefonla görüşmeden gerçekleştirilmesini sağlayan Türk Telekom mobil uygulaması Online İşlemler için yeni bir kapmanya hayata geçirildi. 

Türk Telekom’dan yapılan açıklamaya göre TL yükleme, paket satın alma gibi ödeme işlemlerinde hız kazanmak için kredi kartını uygulamaya ilk kez kaydeden Türk Telekom faturasız hat sahiplerine, haftalık 2 GB mobil internet hediye edilecek. Söz konusu hediye internet, kredi kartını kaydeden müşterilerin hatlarına otomatik olarak tanımlanacak.

"Daha fazla kullanıcının bu hizmetten faydalanmasını hedefliyoruz"

Kampanya ile ilgili olarak açıklamalarda bulunan Türk Telekom Mobil Hizmetler Direktörü Yeşim Arı, “Online İşlemler uygulamamızın kredi kartı entegrasyonuyla müşterilerimizin işlemlerini tek bir dokunuşla, kolayca tamamlamalarını sağlıyoruz. Sunduğumuz 2 GB internet hediyesiyle müşterilerimizin mobil deneyimini zenginleştirirken daha fazla kullanıcının bu hizmetten faydalanmasını hedefliyoruz” ifadelerini kullandı.