TTNET 'ten Van 'a İnternet Erişim Merkezi

TTNET, Van’da Tabanlı köyü merkezli meydana gelen depremin ardından internet erişimi konusunda kesintisiz destek sağlamak üzere harekete geçti.

Yayınlanma Tarihi: 24.10.2011 15:19
Değiştirme Tarihi: 25.10.2011 15:50
TTNET 'ten Van 'a İnternet Erişim Merkezi

TTNET, depremin hemen ardından bölgede bir internet erişim merkezi kurmaya hazırlanıyor.Deprem bölgesinde bulunan WiFi noktalarından 3 ay bedava internet hizmeti sunacak olan TTNET, bu noktalardan sunduğu hizmetin hızını arttıracak.TTNET ayrıca Van ili ve ilçelerinde faturasını ödeyemeyen abonelerinin hatlarını kapatmayacak ve borcundan dolayı kapalı olan hatları hizmete açacak.

Van’da Tabanlı Köyü merkezli meydana gelen deprem üzerine harekete geçen TTNET, Van’da bir iletişim merkezi kuracak.   Depremden dolayı büyük üzüntü yaşadıklarını ifade TTNET Genel Müdürü Tahsin Yılmaz, “Hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, ailelerine ve tüm halkımıza başsağlığı diliyoruz. TTNET olarak abonelerimizin yanında olmaya devam edeceğiz. Felaket zamanlarında iletişimin önemi daha da artıyor” dedi.   TTNET, gerektiği takdirde bölgeye ek WiFi noktaları kuracak. Van’da bulunan abonelerine sürekli destek sağlayacak olan TTNET, kuracağı iletişim merkezinde ücretsiz internet hizmeti sunacak ve merkezde uzmanlar bulunduracak.