Trafik kazası geçirdikten hemen sonra TikTok videosu çeken kızlar viral oldu

Yayınlanma Tarihi: 04.12.2019 13:53 | Değiştirme Tarihi: 04.12.2019 13:53

Ülkemizde de milyonlarca kullanıcısı olan TikTok'ta yer alana bir video izleyenleri şoka uğrattı. ABD'de kaza geçiren iki kız arkadaşın, kazanın hemen ardından çektiği video ülkede çok konuşulanlar arasına girdi. Videonun TikTok'ta yayınlanması, sosyal medya kullanıcılarını ikiye böldü.

ABD'nin Pelsilvanya eyaletinde yaşanan olayda, ilk bakışta iki kız arkadaşın araç içinde çektiği bir videoyu göze çarpıyor. Ancak birkaç saniye sonrasında bunun sıradan bir video değil de bambaşka bir şey olduğu ortaya çıkıyor. Bu detay, TikTok videosu çeken kızların aslında baş aşağı olduğunu gösteriyor. Videonun ilerleyen saniyelerinde ise bu TikTok videosunun bir trafik kazasının hemen sonrasında çekildiği anlaşılıyor.

Yaşanan bu garip olay, 16 Kasım'da gerçekleşmiş ancak bu video şu sıralar viral hale gelmiş durumda. Bu durumun nasıl bir çılgınlık olduğunu anlamak fazlasıyla zor ancak en azından genç kızların ağır yaralarının olmaması sevindirici bir durum. Videoyu çeken genç kız daha sonraki videolarında, yaşanan bu trafik kazası nedeniyle sadece birkaç eziğinin olduğunu açıkladı.

Videoyu çeken 16 yaşındaki Katie Cornetti'nin açıklamalarına göre bu video, yaşanan kazadan sonra sağlık ekiplerini beklerken çekilmiş. Ancak videonun viral hale gelmesi, sosyal medya kullanıcılarını ikiye bölmüş durumda.

Bazı sosyal medya kullanıcıları, trafik kazasından sonra çekilmiş olan bu TikTok videosunun herhangi bir sorun teşkil etmediğini söylüyorlar. Ancak bu düşüncenin karşı tarafında bulunan sosyal medya kullanıcıları ise bu videonun, TikTok'un aslında ne kadar bağımlılık yapan bir platform olduğunu gösterdiğini söylüyorlar. 

Kaynak: Webtekno