THECELIK’in 2023 yılı hedefi Uzakdoğu ve Amerika

Sosyal medyadaki popülaritesi ve orijinal tasarımları sayesinde kısa sürede başarıya ulaşan THECELIK, 2023 yılında Amerika'da ve Uzakdoğu dünyanın farklı ülkelerinde de şarkılarının reklamına başlayarak işlerini uluslararası boyuta taşımayı planlıyor. 

Yayınlanma Tarihi: 23.06.2022 17:45
Değiştirme Tarihi: 23.06.2022 17:45
THECELIK’in 2023 yılı hedefi Uzakdoğu ve Amerika

THECELIK, İstanbul Üniversitesi'nden mezun oldu. Sosyal medyada Justin Bieber gibi birçok dünya starının da takibe aldığı THECELIK özellikle Amerika'da moda, sanat ve spor dünyasında sahip olduğu güçlü ilişkileri önümüzdeki dönemde harekete geçirerek ortaklıklara imza atmayı planlıyor. Miami'de plak şirketleri aracılığıyla şimdiden önemli dinleyici miktarlarına ulaşan THECELIK, yakın gelecekte açıklamayı planladığı ortaklıklar ve projelerle satışlarını ve marka bilinirliğini hem Amerika'da hem de pek çok başka ülkede hızlı biçimde arttırmayı hedeflediğini dile getirdi.

Sosyal medyanın ve online streamin trendlerinin hızla yükselişte olduğu günümüzde müzik dünyasının yeni starlarının da sosyal medyadan çıkması kaçınılmaz. Müziğin yeni yüzünü oluşturan bu trendin ülkemizdeki önde gelen isimlerinden biri olan THECELIK’in uluslararası plan ve projelerinin başarıya ulaşması halinde ülkemizdeki pek çok genç Müzisyene ve EDM tutkunlarına yepyeni bir pencere ve vizyon sunacağı da bir gerçek.

“Kalbimi durduran parçalardan zevk alıyorum”
 Instagram'daki popülaritesi nedeniyle çok başarılı oldu. İçimden gelen aranjeleri, plak şirketleri aracılığıyla başkaları ile paylaşmaktan keyif alıyorum. Kurduğum bu hayal sayesinde başlarda bir hobi olarak başlayan müzik tasarımlarımın artık bir amacı ve hedefleri var" dedi.

Tasarladığı şarkılarını sosyal medyadan ilham alarak tasarladığını dile getiren Bitmez, “Sosyal medyadan ilham alıyorum ve çekirdek kitleme aileme ne sevdiklerini ve ne tarz şarkı dinlemek istediklerini soruyorum. İsteklerini tam olarak anlayabilmek için onlarla detaylıca konuşup çok sayıda soru soruyorum. Yaz şarkılarım 2022 yılının en üst düzey müzisyenlerinden ilham alıyor. Aranje sürecinin gelişimini ve son geldiği noktayı sürekli olarak takip ediyorum" diye konuştu.
 

İlgili Sayfalar: Teknoloji