Teknoloji, bizleri her zaman heyecanlandırıyor

“Türk Milleti, son teknoloji ürünleri kullanmayı seviyor ve yeniliklere çok çabuk adapte oluyor!” Bu sözler, 2006 yılından beri İstanbul Ümraniye’de faaliyet gösteren Yaypel Elektronik’in sahibi Özgür Okyay’a ait...

Yayınlanma Tarihi: 11.06.2022 21:19
Değiştirme Tarihi: 11.06.2022 21:19
Teknoloji, bizleri her zaman heyecanlandırıyor

Kuruluş amacı GSM sektöründeki markalara software update (kök yazılım) yüklenmesi gereken donanım araçları, yazılımlarını ve bu işlemleri gerçekleştirmek için gerekli olan bilgiyi sağlamak olan Yaypel Elektronik, 2012 yılına kadar GSM sektöründeki birçok ünlü markanın Türkiye distribütörlüğünü üstlenmiş. Günümüzde ise özellikle cep telefonu ve aksesuarları üzerine en yaygın satış ağına sahip firmalardan biri… Firmanın aynı zamanda genel müdürü olan Okyay, “Rakiplerimizden bizi ayıran en büyük özelliğimiz, işimize duyduğumuz saygı ve hassasiyet olmuştur” diyor. 

“KALİTEYİ KORUMAK ADINA ŞUBE DAHİ AÇMIYORUZ!”

Müşterilerin memnuniyetini korumak için fiyat politikalarında çok esnek davranmadıklarını vurgulayan Özgür Okyay, bunun gerekçesini “Sebebi ise ucuz işin ömrünün de kısa olması. Her zaman orijinal parça haricinde farklı bir ürün kullanmaktan kaçınan firmamız müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için elinden geleni yapıyor” diye konuştu.

Müşteri memnuniyetini koruyabilmek adına belli bir süre şube açmayı ya da franchising vermeyi de düşünmediklerini aktaran Okyay, “Yaypel Elektronik olarak müşteri portföyümüz genelde 23-50 yaş aralığında. Sonuçta teknoloji satan bir firmayız ve teknoloji seven kullanıcıların kafalarında soru işaretlerini yok ederek bu hizmeti vermeye çalışıyoruz” dedi. 

Türk insanının teknoloji ile arasının çok iyi olduğunu savunan Okyay, “Özellikle yeni teknolojiyi seviyoruz, kullanıyor ve tavsiye ediyoruz. Teknoloji her zaman yenilikleri getirmiş ve heyecan yaratmıştır. Müşterilerimizin hiç bir zaman bu heyecandan mahrum kalmak istemedikleriniz gözlemliyor ve bu hislerini destekliyoruz” diye sözlerine ekledi.

İlgili Sayfalar: Teknoloji