Steam Yaz İndirimleri ne zaman? İşte o tarih

Steam Yaz İndirimleri ne zaman? İşte o tarih
Yayınlanma Tarihi: 16.05.2019 09:41 | Değiştirme Tarihi: 16.05.2019 09:41

PC oyuncularının büyük merak içerisinde beklediği Steam Yaz İndirimleri için tarih belli oldu. İşte Steam indirimi ile ilgili detaylar

PC oyuncularının heyecanla beklediği gün yaklaşıyor. En sevdiğiniz oyunlar için paralarınızı saklayın ve cüzdanlarınızı şimdiden doldurmaya bakın. Çünkü Gabe Newell, yakın bir zamanda Steam Yaz İndirimleri'yle cüzdanlarınızı eritmeye geliyor. Sızdırılan yeni bir bilgiye göre tarih, 25 Haziran.

PC oyuncularının her sene en çok beklediği tarihlerden biri olan Steam Yaz İndirimleri günleri, çok yakında başlayacak. Bazı kaynaklar tarafından da onaylanan bilgiye göre oyuncuların cüzdanlarını hazır tutmaları için 25 Haziran'a kadar vakitleri var.

Steam Database Twitter hesabından yapılan açıklama, Steam Çin ve başka kaynaklar tarafından tarih onaylandı. Buna göre; indirimler Çin'de 26 Haziran'da, İngiltere'de 25 Haziran'da başlayacak. Diğer ülkelerde de yakın tarihlerde başlaması muhtemel.

Steam indirimleri, önceki yıllarda günlük indirimler açısından çekiciliğini kaybetmiş gibi görünüyordu. Oyuncuların indirimler için sürekli takipte kalması gerekiyordu. Tüm indirimlerin indirim boyunca aynı kaldığı yeni yöntem, oyuncular için daha adil görünüyor. En azından indirimi kaybetmemek adına satın alma dürtüsünü yok ediyor.