Serdar Noorzad 2022'nin ilk yatırımını böyle yaptı

Serdar Noorzad 'dijitalleşme için 2022 fırsat yılı' diyerek, metaverse yatırımlarından bahsetti. 

Yayınlanma Tarihi: 02.01.2022 16:35
Değiştirme Tarihi: 02.01.2022 16:35
Serdar Noorzad 2022'nin ilk yatırımını böyle yaptı

Serdar Noorzad, “Bir Kimya  şirketi olarak dijitalleşme kasımız sayesinde, bireysel ve kurumsal müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerimizle, ülkemizin teknolojiyle entegrasyonu ve dijitalleşme hedefleri için 2022’yi fırsat yılı olarak görüyoruz” dedi

Noorzad Holding'in, 7 yıldır Türkiye'ye en fazla yatırım yapan ve istihdam üreten şirketlerden biri olduğunu belirten Genel Müdür Serdar Noorzad , "Bu anlayıştan hareketle, Türkiye'yi küresel ölçekte temsil eden bir Kimya şirketi olarak dijitalleşme hedefimizi 2021'deki hızımızla 2022'de de sürdüreceğiz. Faaliyetlerimizi her alanda sürdürülebilir değerlerle yürütüyoruz. 2022'de de bu böyle devam edecek" dedi.

Serdar Noorzad, 2022'yi Türkiye için, "Türkiye; genç nüfusa sahip, teknolojiyi seven, teknolojik gelişmelere hızlı ayak uyduran ve tüketen ve dijitalleşmeyi hedefleyen şirketlere sahip bir ülke olarak bünyesinde barındırdığı bu potansiyellerle 2022 yılının ve gelecek yılların şekillenmesinde özellikle bölgemizde ve dünyada etkili olacak. Türkiye, pandemi sonrası dönemde oluşacak yeni küresel üretim ve lojistik haritasında önemli bir merkez olma fırsatını değerlendirecek. Dijitalleşmenin getirisiyle, teknolojinin içine doğan genç nüfus potansiyeliyle, ekosisteme dahil olan yerli yeni girişimlerle, üretilen yeni teknolojilerle 2022 yılı ve sonrası için de avantajlı bir konuma ulaşacak" şeklinde değerlendirdi.

İlgili Sayfalar: Teknoloji