PUBG Mobile Sezon 7 ile silah tasarımları değişiyor

PUBG Mobile Sezon 6, yeni eşyalar ve etkinliklerle birlikte oyuncular için oldukça eğlenceli geçti. Şimdi de gözler PUBG Mobile Sezon 7‘yi bekliyor.

Yayınlanma Tarihi: 10.05.2019 14:48
Değiştirme Tarihi: 10.05.2019 14:48
PUBG Mobile Sezon 7 ile silah tasarımları değişiyor

Warfare temasıyla sunulması beklenen PUBG Mobile güncellemesi içinde savaş temasının yanı sıra birçok farklı kostüm ve silah tasarımının yer alması bekleniyor.

PUBG Mobile güncellemesi ile silah tasarımları değişecek!

Yeni sezonda savaş teması işleneceğinden dolayı özellikle silah tasarımları üzerine durulacak. Silahlar tarafında AKM, Kar 98 ve M146 modellerinin tasarımında bazı değişiklikler yapılacak. Muhtemelen silahlar daha yıpranmış bir tasarıma sahip olacak.

Etkinlik tarafına baktığımızda ise yeni sezonun etkinliklerinin oyuncuları yine eğlendireceği düşünülüyor. Etkinkinlik kapsamında yüksek RP’ye sahip olan oyuncular atlayışlarını rengarenk bir uçakla gerçekleştirecekler. Ayrıca Urban Scavenger veya Assault Squad’a ulaşıldığında iki yeni kıyafet kazanılacak.

Bu etkinliklerin yanında biri “Tavuk Yemeği” olmak üzere iki farklı etkinliğin daha olması beklentiler arasında yer alıyor.

RP sıralama tablosu her zaman olduğu gibi yine oyun içinde görülebilecek. Oyuncular konumlarını anlık olarak takip edebilecek.

Yedinci sezonun başlayacağı güncelleme tahminlere göre 17 Mayıs – 19 Mayıs tarihleri arasında yayınlanacak. Ardından oyunlar savaş temasıyla mücadeleye devam edecek.