PUBG Mobile 0.13.0 güncelleme detayları belli oldu

PUBG Mobile 0.13.0 güncelleme detayları belli oldu
Yayınlanma Tarihi: 24.05.2019 21:45 | Değiştirme Tarihi: 24.05.2019 21:45

PUBG Mobile yapımcısı Tencent oyunun yeni beta güncellemesini yayınlandı. PUBG Mobile 0.13.0 beta güncellemesi ile oyun içinde bazı yenilikleri de beraberinde getirdi.

Tencent, son sürümüyle beraber oyunda büyük bir fark yaratsa da CoD Mobile’ın bu ay lansman yapması ve geniş kitlelerde heyecan yaratması sonucu kolları sıvadı. Yeni güncellemede Team Death Match modu, Bizon silahı gibi yeni mod ve silahlarla beraber oyunun yükleme ekranı değiştirildi.

Her ayın sonuna doğru güncelleme yayınlayan Tencent, CoD Mobile ile sıkı rekabete gireceği  için PUBG Mobile geliştirmesinde deyim yerindeyse ne gerekiyorsa yapıyor.

Yeni güncelleme, Godzilla filminin izlerini taşıyor. Oyun içerisinde bazı posterler, grafiti ve tablolarda Godzilla’yı görebilirsiniz.

CoD Mobile Multiplayer Battle 5vs5 modunun ana oynanış tarzı PUBG Mobile’a gelecek ve 4vs4 Team Death Match olarak adlandırılacak. Güncellemede, 50 mermi maksimum yeniden yükleme kapasitesi olan yeni bir SMG silahı olan “Bizon” eklenecek. Bu silah 9 MM mermi kullanacak.

Vikendi haritasında kar ve buz üzerinde herhangi bir araç kullanıldığında yada yürüdüğünüzde araç ve ayak izleri belirgin hale gelecek.Son yeni özellik ise oyunun herhangi bir zamanında FPP (Birinci şahıs görünümü)’den TPP (Üçüncü şahıs görünümü)’ye veya TPP’den FPP’ye çevirebilecek.

Yeni gelen özelliklerin CoD Mobile ile nasıl bir rekabet içinde olacağı şimdiden merak konusu. (shiftdelete)