PUBG Mobile 0.12.5 güncellemesi yayınlandı!

PUBG Mobile 0.12.5 güncellemesi yayınlandı!
Yayınlanma Tarihi: 17.05.2019 23:09 | Değiştirme Tarihi: 17.05.2019 23:09

PUBG Mobile yapımcısı Tencent oyunun yeni güncellemesini yayınlandı.

 PUBG Mobile 0.12.5 güncellemesi ile birlikte Sezon 7 resmen başlamış oldu. Yeni güncelleme oyun içinde bazı yenilikleri de beraberinde getirdi

PUBG Mobile 0.12.5 güncellemesi yayınlandı

Tencent düzenli olarak yayınladığı güncellemelerle oyuncuları oyunda tutmayı başarıyor. Her güncellemeyle bir dizi yenilik de oyuncuların beğenisine sunuluyor. Son yayınlanan güncellemeyle birlikte PUBG Mobile Sezon 7 başladı. PUBG Mobile 0.12.5 güncellemesi yeni sezonla birlikte bazı yeniliklerle de dikkat çekti.

Şimdi, PUBG Mobile güncellemesi ile ilgili yeniliklere bakalım.

Yeni güncellemeyle birlikte 9 mm Skorpion makineli tüfek oyuna dahil oldu. Royale Pass için yeni EZ Misssion License eklendi. Oyundaki karakterlere de ufak bir dokunuş yapıldı. Yeni sakal tipi artık kullanıcılar için aktif. Ayrıca yeni paraşüt ve uçuş parkuru da PUBG Mobile güncellemesi ile birlikte oyuna eklendi.

Yeni güncellemeyle birlikte aynı zamanda kullanıcılar BP kullanarak ürün satın alınabiliyor. Son olarak Orta Doğu’daki oyuncular için özel sunucular da bu güncellemeyle birlikte açıldı.

Güncelleme yeniliklerle birlikte bazı iyileştirmelere de ev sahipliği yapıyor. Abonelik özelliği elden geçirildi. Mağazaya kategori sekmeleri eklendi. Ayrıca ses için de ufak bir dokunuş yapıldı.

Endonezya, Hindistan, Nepal, Birleşik Arap Emirlikleri, Katar, Kuveyt, Irak, Suudi Arabistan ve Mısır’ın da aralarında bulunduğu Asya ve Kuzey Afrika ülkeleri için Oynanış Yönetim sistemi de bu güncellemeyle birlikte devreye alında. Artık 18 yaşın altındaki oyuncular, oyuna başlamadan önce oyundan tavsiyeler alacak. Ayrıca açılır pencere bildirimleri oyunda kalma süresi konusunda oyuncuları uyaracak.

PUBG MOBILE Club Open (PMCO) 2019 planları açıklandıOyunun birinci yılına özel düzenlenen turnuvanın planı da yeni güncellemeyle birlikte netlik kazandı. 2,5 milyon dolar ödülün verileceği turnuvada İlkbahar ve Sonbahar Dönemi olacak. Güneydoğu Asya, Hindistan, Orta Doğu, Kuzey Amerika, Güney Amerika, Avrupa, Kore, Japonya, Çin ve Diğer bölgeler olmak üzere 10 farklı bölgede gerçekleştirilecek turnuvanın ilk dönemi için 35 binden fazla başvuru yapıldı. Turnuvanın küresel finalleri temmuz ayında Berlin‘de yapılacak.

Yayınlanan güncelleme hem iOS hem Android platformlarından indirilebiliyor.