Test Sürüşleri Sony Xperia Z3 ile devam ediyor

Dünyanın ilk ve tek PS4 Remote Play (PS4 uzaktan oynama) özellikli akıllı telefonu Sony Xperia Z3 için test sürüşleri 1 Kasım’da başladı.

Yayınlanma Tarihi: 07.11.2014 10:11
Değiştirme Tarihi: 07.11.2014 10:11
Test Sürüşleri Sony Xperia Z3 ile devam ediyor

Tüketicilerine akıllı telefon satın alma kararı vermeden önce deneme şansı sunan Sony Mobile, Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek Xperia Z serisi ile başlattığı “test sürüş”lerine devam ediyor. Sony’nin eşsiz kamera deneyimini şimdiye kadarki en yüksek suya dayanıklılık özelliği ile birleştiren ve 2 güne kadar süren batarya ömrü ile tüm dikkatleri üzerine toplayan yeni ürünü Sony Xperia Z3 test sürüşü hizmeti başladı. Sony Xperia Z3’ü satın alma kararı almadan önce 1 hafta boyunca ücretsiz deneme imkânı sağlayan “Test Sürüşü”, 1 Kasım – 31 Aralık tarihleri arasında İstanbul, Ankara ve Antalya’da belirlenen Turkcell, Vodafone ve Avea mağazalarında tüketicilere sunuluyor. 

Haber ile ilgili metin girin!.Sony Xperia Z3’ü deneyimleme fırsatı bulacak tüketiciler, ürünü satın almadan önce Sony Xperia Z3’ün Live on Youtube, Sound Photo, Multi-Camera, Movie Creator, AR Fun, Face In gibi akıllı kamera özellikleriyle efsane fotoğraflar çekip, unutulmaz videolar yaratabilecekler. Haber ile ilgili metin girin!.