Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Minik Windows'u Deneyin

Minik Windows'u Deneyin

Minik Windows'u kendi cebinizde deneyin.

30.11.2011 11:42

Cebinizin marka ve modeli ne olursa olsun, işte hemen Windows Phone 7'yi denemenin kolay yolu! Microsoft'un, mobil alandaki yıllar süren başarısızlık furyasını tersine çevirmeye aday işletim sistemi Windows Phone 7'yi hiç merak ettiniz mi? İster iPhone, ister Android, ister başka bir cep telefonuna sahip olun, artık siz de minikWindows'u kolayca cebinizde deneyebilirsiniz.

Microsoft'un hazırladığı ilginç bir web uygulaması, Windows Phone 7'yi tüm cep telefonlarına taşıyor. Yapmanız gereken, cebinizin tarayıcısını açmak ve adres çubuğuna http://aka.ms/wpdemo adresini girmek. İlk ekranda "Start demo" satırına tıkladığınızda, karşınızda Windows Phone 7'nin gerçekten başarılı bir demosu ile karşılaşacaksınız. Küçük bir de not: Dileyenler, aynı adresi PC'lerinden de açabilir...

Tabii ki bu aslında sadece bir demo ama kendinizi, kısıtlı bir süre için bile olsa Windows Phone 7 kullanıyormuş gibi hissedeceğinize garanti verebiliriz. Eğer yeni cep telefonunuzuWindows Phone 7'li olup olmaması konusunda hala kararsızsanız, bu demoya mutlaka göz atın!

Yorumlar | 0
üye profil