Mehmet Enlioğlu, sokak hayvanlarını unutmadı

Youtube video içerikleri, Facebook, Instagram ve Tiktok uygulamalarıyla adından sıkça söz ettiren, Mehmet Enlioğlu, sokak hayvanlarını da unutmadı.

Yayınlanma Tarihi: 15.06.2021 16:17
Değiştirme Tarihi: 15.06.2021 16:17
Mehmet Enlioğlu, sokak hayvanlarını unutmadı

Türkiye ve dünyanın her yerinden alışveriş yapılabilecek bir e-ticaret sitesi kuran Mehmet Enlioğlu, sokak hayvanlarını da unutmayarak, buradan kazandığının %20’sini onlara ayırdığını sözlerine ekledi.

Aldığı ödüllerle adından sıkça söz ettiren, kendi mağazasında, gelen müşterilerini sarı koltuğa oturtarak, helyum gazı videoları çekerek sosyal medyada paylaşan Mehmet Enlioğlu, sokak hayvanlarını da unutmuyor ve kurduğu büyük e-ticaret merkezinin gelirinin belli bir bölümünü sokak hayvanlarına bağışlıyor.

İş dünyasındaki başarısını, hayvanların dünyasındaki merhameti ve vicdanıyla birleştiren genç iş adamı, sosyal medyadaki paylaşımlarıyla sürekli gündemde kalmayı başarırken, bu başarısının sadece video çekmekten ibaret olmadığını, aldığı ödüllerle de gösteriyor.

2021 yılında kendi sinema filmini de çekmeye hazırlanan genç girişimci Mehmet Enlioğlu, çektiği videolarla gördüğü ilgiyi, kendi sinema filminde de görmeyi amaçlıyor. Sosyal medya platformlarında, takipçileri tarafından oldukça sevilen ve beğenilen genç iş adamı, Tiktok paylaşımlarıyla da rekor izlenme ve beğeni topluyor.