Kripto para ile alışveriş dönemi başladı

Ülkemizin ilk kripto paralarından Weecoins’in yaratıcısı Weecomi International, kripto para ile alışveriş yapma imkanı sağlayan Weesale platformu ile Türk perakende dünyasında büyük bir değişimin öncüsü oldu.

Yayınlanma Tarihi: 18.12.2020 16:12
Değiştirme Tarihi: 18.12.2020 16:12
Kripto para ile alışveriş dönemi başladı

 Büyük emeklerle hayata geçirilen projenin perakendede yeni bir dönemi başlattığını söyleyen Özkan Cıbır, geleceğin dünyasını anlattı.

Türkiye’nin ilk kripto paralarından Weecoins’in yaratıcısı Weecomi International, kendi alışveriş platformu Weesale’i tüketicinin kullanımına sundu. Bir ilk olma özelliği taşıyan platformda ziyaretçiler, Weecoins ile gıda, bebek bakım ürünleri, temizlik ve hijyen malzemelerinden oluşan yüzlerce ürünü satın alabiliyor. Türkiye’de kripto para ile alışveriş imkanı sağlayan ilk e-ticaret sitesi olan Weesale’de, Türk Lirası ile de alışveriş yapılabiliyor.

“Projemiz Türkiye’nin dijital dünyadaki varlığı ve geleceği açısından büyük önem taşıyor.” diyen Weecomi International Kurucusu Başkanı Özkan Cıbır, “Şirket olarak geleceğin dünyasında tüm yönleriyle olmayı planlamıştık. Bugün kripto para birimimiz Weecoins, her tür kripto para alım-satım işlemlerinin yapıldığı platform Weeswaps ve kripto para ile alışveriş imkanı sağlayan Weesale ile bu yeni dünyada 360 derece hizmet sağlayan tek yerli kurum olarak fark yaratıyoruz. Türkiye’de tüm bu hizmetleri tek çatı altında sunan başka bir kuruluş yok.” ifadelerini kullandı.

Etiketler: kripto