İşte merak edilen özellikleri!

Yayınlanma Tarihi: 09.03.2016 11:05 | Değiştirme Tarihi: 09.03.2016 12:14

Yeni Samsung Galaxy S7 Edge özellikleriyle kendine hayran bırakacak...

Galaxy S7 Edge çekici olduğu kadar da akıllı!

 

Akıllı telefonlar statu göstergeliğinde neredeyse lüks arabaları geçtiler. Yeni Samsung Galaxy S7 Edge, buna çok güzel bir örnek...

Telefonun ele oturuşu, parlaklığı, duruşu kuşkusuz çok çekici. Kullanımı da bir o kadar etkileyici. Her program saliseler içinde açılıyor, uygulamalar inanılmaz bir hızla yükleniyor, parmak izi okuyucu en ufak dokunuşlarda bile çalışıyor. Ana ekran  dökümü çok kullanışlı ve telefon 80 dakikada şarj oluyor.

 

Köşelerin yuvarlatılmış olması, telefonun eldeki hissini artırırken, telefonu  daha iyi veya kolay kullanımlı kılmıyor.

Iphone 6 plus ve S7Edge aynı ekran boyutlarına sahip olmalarına  rağmen, bir video izlediğinizde veya resme baktığınızda Iphone’a göre ekran daha  küçükmüş izlenimi yaratıyor.

 

Bir de kafa karıştıran “Edges”, “Kenarlar” özelliği var. Bunları istediğiniz haber,  havadurumu veya uygulama kısayolları için, ince haber panelleri olarak veya ekstra  ana ekranlar olarak düşünün.  Teorik olarak kısa yollar hayatı kolaylaştırır. Fakat bu uygulamaları çalıştırmak için zaten telefonunuzu kilit modundan çıkarmanız gerekiyor. Kilit modundan çıkınca da zaten ana sayfadasınız.