iPhone ve iPad'lerde erişim sorunu mu var? Spotify neden açılmıyor? İşte yapılan açıklama

iPhone ve iPad kullanıcıları, cihazlarındaki bazı uygulamalara giriş yapamıyor. iPhone ve iPadlerde başta Spotify olmak üzere birçok uygulamanın çöktüğü belirtilirken, çok sayıda kullanıcı iPhone'da uygulamalar neden açılmıyor? sorusunun cevabını merak ediyor. Öte yandan konuyla ilgili ilk açıklama Spotify resmi hesabından geldi. Açıklamada 'Şu anda bir şeyler yolunda gitmiyor. Sorunu inceliyoruz, tekrar günceleme yapacağız' denildi 

Yayınlanma Tarihi: 10.07.2020 15:33
Değiştirme Tarihi: 10.07.2020 15:33
iPhone ve iPad'lerde erişim sorunu mu var? Spotify neden açılmıyor? İşte yapılan açıklama

Sosyal medyada çok sayıda kişi iPhone ve iPadlerinde uygulamalara erişim sorunu yaşıyor. Önce Spotify'ın açılmadığıyla ilgili tweetler atan kullanıcılar daha sonra kullandıkları başka uygulamalarla da benzer sorunları gözlemledi. Kullanıcılar şimdi bu sorunun neden yaşadığını ve ne zaman çözüleceğini merak ediyor. 

iPhone çökme sorunuyla ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmazken, ilk açıklama Spotify Türkiye hesabından geldi. Spotify sorunuyla ilgili yapılan açıklamada, 'Şu anda bir şeyler yolunda gitmiyor. Sorunu inceliyoruz, tekrar güncelleme yapacağız.' ifadeleri kullanıldı.