iPhone 7 'uçak modu' kabusu ile geldi

iPhone 7 'uçak modu' kabusu ile geldi

Tasarımı ve özellikleri duyurulmadan önce haberleri çıkan ve dört gözle beklenen iPhone 7'de beklenmedik sorun çıktı.

Apple'ın yeni satışa sunduğu akıllı telefon iPhone 7'de uçak modu sorunu patlak verdi. Kullanıcılar iPhone 7'nin uçak modu kapatıldıktan sonra yeniden internete bağlanmadığını bildirdi.

Samsung'un batarya sorunu iPhonu parlattı ama!
iPhone serinin yeni telefonunda Samsung'da yaşanan batarya sorununu fırsata çevirmek istedi ancak yaşanan internet sorunu kafaları karıştırdı.

Samsung'da markadan soğutacak şekilde oluşan batarya sorunu Note 7'ye olan ilgiyi düşürdü. Samsung'un başına bela olan bu sorunun ardından iPhone bataryasını geliştirdiği iPhone 7 ile dikkatleri üzerine çekti. Ancak iPhone'da da farklı bir sorun oluştu.

Note 7'de oluşan sorun kadar ciddi olmasa da iPhone kullanıcıları yaşanan internet sorununu dile getirmeye başladı. Söylentiye göre iPhone 7 uçak moduna alındıktan sonra mobil servis geri gelmiyor. Bu nedenle iPhone 7'de internet sorunu yaşanıyor.

Apple, söz konusu sorun ile ilgili henüz resmi bir açıklama yapmış değil. Teknoloji devlerinin atacakları adımlar merak ediliyor.

Görüntülenme : 7000 Güncelleme Tarihi: 20/09/2016 10:03:29
Yayınlanma Tarihi: 20/09/2016 09:45:46

Haber Yorumları (1)

500
  • Ahmet Sonmez
    1 yıl önce
    Samsung olayı yazılımla cozulmez ama iphone daki pahsetmiş oldugunuz sorun ufak bir guncelleme ile sorun çözülür. teknik acıdan böyle bakmak gerekli :))

Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin