İçimizdeki iyiliği ortaya çıkaran mobil uygulama: begoodto.me

İyilik teknolojiyle birleşti ve artık herkesin cebine sığabilecek bir mobil uygulama haline geldi.

Yayınlanma Tarihi: 04.05.2018 18:17
Değiştirme Tarihi: 04.05.2018 18:17
İçimizdeki iyiliği ortaya çıkaran mobil uygulama: begoodto.me

İyilik teknolojiyle birleşti ve artık herkesin cebine sığabilecek bir mobil uygulama haline geldi. begoodto.me sayesinde yaptığınız veya karşılaştığınız iyi davranışları ve pozitif hareketleri paylaşabilir ve bu paylaşımları daha büyük iyiliklere dönüştürebilirsiniz.

Birbirimize, doğaya ve hayvanlara karşı daha anlayışlı olalım ve iyi davranalım isteğiyle yola çıkan begoodto.me, maruz kaldığımız olumsuz örnekleri olumlularla değiştirerek, daha iyi bir dünya yaratmaya katkı sağlıyor.  

İyilikle ilgili farkındalığı artırırken, aynı zamanda iyiliği yaymaya çalışıyor

#içimdeiyilikvar ve paylaşmak istiyorum diyen herkesin buluştuğu begoodto.me uygulamasını, ücretsiz olarak indirip, üye olduktan sonra, yaptığınız, gördüğünüz, duyduğunuz ya da size yapılan iyilikleri, iyi davranışları ve pozitif hareketleri uygulama üzerinden paylaşmaya başlayabilirsiniz.

İyi hikayeleri paylaş, paylaşımların daha büyük iyiliklere dönüşsün

İyilik dolu içeriklerinizi paylaştıkça ve bunların yayılmasına yardım ettikçe İyipuan kazanırsınız. Kazandığınız İyipuanları, uygulamadaki sosyal sorumluluk projelerine aktararak, hiç tanımadığınız kişileri mutlu edebilirsiniz. Örneğin, sokak hayvanları için apartmanının önüne koyduğu su kabının fotoğrafını paylaşan bir kullanıcı, İyipuanlarını aktararak, 500 çocuğun ilk defa sinema ile buluşmasının bir parçası olabilir.

İyilik sizinle başlasın!

 Bol bol gülümseyin, bir yabancıya selam verin.

 Sokak hayvanlarını besleyin.

 Hiç tanımadığınız birine bir kitap hediye edin.

 Bir fidan dikin.

 Trafikte yol verin.

begoodto.me amacını şu şekilde özetlemiş: “İyi davranışları ve olayları daha görünür kılmak istiyoruz, çünkü çok güzel şeyler de oluyor ve bizce tek ihtiyacımız olan, herkesin bunu görüp, umutlanması ve yaymak için biraz daha gayret göstermesi.”