Heyecanlandıran gelişme... PUBG'nin yaratıcısı PlayerUnknown yeni projesi olan Prologue'u duyurdu

Dünyanın en popüler oyunlarından biri haline gelen PUBG'nin yaratıcısı PlayerUnknow, yeni projesi olan Prologue'un fragmanını yayınladı.

Yayınlanma Tarihi: 14.12.2019 13:01
Değiştirme Tarihi: 14.12.2019 13:01
Heyecanlandıran gelişme... PUBG'nin yaratıcısı PlayerUnknown yeni projesi olan Prologue'u duyurdu

PUBG'nin yaratıcısı PlayerUnknown, yeni projesini tanıttı. Prologue adlı yeni oyun için The Game Awards'ta kısa bir tanıtım fragmanı gösterildi. PlayerUnknown'ı yakından tanıyan oyun severler, Prologue için şimdiden heyecanlanmış durumdalar.

PUBG'nin arkasındaki tasarımcı Brendan "PlayerUnknown" Greene, Prologue adlı yeni bir proje üzerinde çalışıyor. Prologue, The Game Awards 2019 etkinliğinde kısa ve son derece gizemli bir fragmanla duyuruldu.

Oyunun fragmanı, bitki ve kayalarla dolu yemyeşil bir ormanda geçiyor. Sağanak yağmur yağıyor, şimşekler çakıyor ve korkuyormuş gibi görünen bir çocuğun sesiyle, yakındaki bir köpeğin havlaması duyuluyor. Sonunda ilerideki bir noktaya yıldırımın düşmesiyle kamera açısı yana doğru kayıyor ve fragman sona eriyor.

Görüntüler sona erdikten sonra ekranda Prologue'un web sitesi görünüyor. Sitede oyun hakkında küçük bir açıklama sunulsa da, hikayesi ya da fragmanı hakkında çok fazla bilgi verilmiyor. Sitede yer alan açıklamada, "Prologue, yeni teknolojilerin ve oyun deneyimlerinin keşfi. Bu oyundaki amacımız, oyunculara her oynadıklarında benzersiz ve unutulmaz deneyimler yaşatmak." ifadesi yer alıyor.

Bahsedilen yeni teknoloji ve deneyimlerin PlayerUnknown's Battlegrounds'ta mı, yoksa tamamen yeni bir oyunda mı kullanılacağı bilinmiyor. Projenin, Greene tarafından yönetilen PUBG bünyesindeki daha küçük ve daha deneysel bir ekip olan yeni PlayerUnknown Productions ofisi tarafından yönetildiği görülüyor. Oyunun sitesine göre Prologue, PUBG'nin tescilli markası ancak bu ifade, projenin PUBG ile ilgili olacağı anlamına gelmiyor.

Kaynak: Webtekno