Heyecan yaratan katlanabilir iPhone konsepti!

Heyecan yaratan katlanabilir iPhone konsepti!
Yayınlanma Tarihi: 24.02.2019 15:24 | Değiştirme Tarihi: 24.02.2019 15:24

Galaxy Fold ile beraber akıllı telefon pazarında yepyeni bir dönem başlatan Samsung’un ardından tüm gözler, Apple ve Huawei’den gelecek olan hamlelere çevrilmiş durumda.

Hatırlarsanız, Apple geçtiğimiz günlerde katlanabilir iPhone modeli için patent başvrusunda bulunmuştu. Bu gelişmeyle beraber katlanabilir iPhone üzerinde çalıştığı ortaya çıkan Apple‘ın, merakla beklenen katlanabilir telefonun konsept görüntüleri yayınlandı.

Heyecan yaratan katlanabilir iPhone konsepti!

Daha önceden de yapmış olduğu patent başvurularıyla gündeme gelen Apple, bildiğiniz üzere bir süredir katlanabilir iPhone modeli üzerinde çalışıyor. Galaxy Fold‘un da piyasaya sürülmesiyle tabiri caizse vites artıran Apple, katlanabilir telefonunu en kısa sürede piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Ancak, şirkete yakın kaynaklarca elde edilen bilgiler doğrultusunda söz konusu katlanabilen iPhone modelinin 2020 yılına kadar piyasaya sunulmayacağı da özellikle belirtiliyor.

Tüm bu gelişmelerin haricinde, Apple’ın katlanabilir telefonun konsept görüntüleri yayınlandı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Bunun haricinde ise, iç ekranda Galaxy S10 modellerinde olduğu gibi ekrana gömülü kamera tasarımını da gözlerden kaçmıyor. (shiftdelete)