Genç iş insanı Ahmet Siyabend Ari kimdir?

Genç iş adamı Türkiye, Birleşik Arap Emirlikleri, Avusturya başta olmak üzere pek çok ülkede "Dijital Pazarlama" alanında dünyaca ünlü pek çok firmaya danışmanlık hizmeti vermektedir. 

Yayınlanma Tarihi: 28.05.2022 20:20
Değiştirme Tarihi: 28.05.2022 20:20
Genç iş insanı Ahmet Siyabend Ari kimdir?

Ahmet Siyabend Ari, 01.09.1998 tarihinde Hatay da dünyaya geldi. Ari Üsküdar Üniversitesi'nde eğitimine devam etmektedir.

Ahmet Siyabend Ari, “Reklamlarını sosyal medyadan yayınlamayı tercih eden firmaların pandemi sürecinden daha kazançlı çıktığını” sözlerine ekledi.

Bu dönemde sosyal medya reklamlarını doğru şekilde yayınlayan firmalar, sosyal medyayı kullanmayan rakipleri düşüş endişesi yaşarken, aksine satışlarını daha da katladı. Sosyal medya uygulamaları hedef kitleye ulaşmada ve marka bilinirliğini arttırmada oldukça etkilidir. Sosyal medya reklamlarıyla ürünlerinizin satışlarını katlayabilmeniz oldukça kolaydır. Reklamlar, firmaların hedef kitlesine doğrudan ulaşmasını sağlayarak, reklamın geri dönüşünün en yüksek ölçüde olmasını sağlamaktadır. Doğru reklam ve iyi bir strateji ile başarısızlık ortadan kalkmaktadır.

Ahmet Siyabend Ari Türkiye'de faaliyet gösteren dijital ajans sahipleri arasında en çok instagram takipçisine sahip kullanıcıdır.

Genç iş adamı ayrıca müzik tutkusuyla da öne çıkmaktadır. Ahmet Siyabend Ari'ya ait 3 tekno müzik albümü bulunmaktadır.

İlgili Sayfalar: Teknoloji