Geçtiğimiz günlerde tanıtımı yapılmıştı! PlayStation 5 Türkiye fiyatı belli oldu! İşte PS5 Türkiye fiyatı

Geçtiğimiz günlerde tanıtımı yapılan PlayStation 5'in Türkiye fiyatı belli oldu. PS5 fiyatıyla ilgili yapılan açıklamaya göre Sony'nin uzun süredir beklenen oyun konsolunun Türkiye fiyatı minimum 8 bin 299 lira olack. Özellikleriyle de dikkat çeken PS5'in fiyatının açıklanması, sosyal medya kullanıcılarının da ilgisini çekti. 

Yayınlanma Tarihi: 16.10.2020 18:14
Değiştirme Tarihi: 16.10.2020 18:15
Geçtiğimiz günlerde tanıtımı yapılmıştı! PlayStation 5 Türkiye fiyatı belli oldu! İşte PS5 Türkiye fiyatı

Teknoloji devi Sony, PS5'in Türkiye fiyatını, Twitter'dan yaptığı açıklama ile duyurdu. Geçtiğimiz günlerde tanıtımını gerçekleştirdiği PS5 ile ilgili sürekli yeni şeyler paylaşan Sony, PS5'in fiyatını açıklamış ancak Türkiye'de ne kadara satılacağı belli olmamıştı. Merakla beklenen PlayStation 5 fiyat açıklaması yapıldı.

Haber ile ilgili metin girin!.

İŞTE PLAYSTATİON 5 TÜRKİYE FİYATI

Sony Türkiye, resmi Twitter hesabından yaptığı açıklama ile PlayStation 5'in Türkiye fiyatını açıkladı. Paylaşıma göre, PlayStation 5'in fiyatı ülkemizde 8.299 TL olacak. PlayStation 5 Türkiye'de 19 Kasım'da teknoloji marketlerde ve web mağazalarında satışa sunulacak. Hatırlatmak gerekirse ülkemizde PS5'e rakip olarak görülen Xbox Series X ise 9.299 TL'den ön siparişte bulunuyor.