Galaxy Fold'un çıkış tarihi belli oldu! Siparişler iptal edilmişti...

Galaxy Fold çıkış tarihi dedikoduları son buldu gibi görünüyor. Aylardır hakkında konuşulan katlanabilir telefon Galaxy Fold, sonunda, net bir çıkış tarihine kavuştu. Yeni tarih ne?

Yayınlanma Tarihi: 31.07.2019 11:42
Değiştirme Tarihi: 31.07.2019 11:51
Galaxy Fold'un çıkış tarihi belli oldu! Siparişler iptal edilmişti...

Üretim aşamasında fark edilmeyen ancak belirli bir kitleye dağıtıldıktan sonra tespit edilen ekran sorunları yüzünden üretimi ertelenen cihaz, piyasaya tekrar sürülmeye hazırlanıyor.

Bütün üretim hataları giderilen Galaxy Fold, rakibi iPhone’un çıkış dönemine denk gelecek. Samsung, önümüzdeki Eylül ayında üç farklı iPhone modeli tanıtması beklenen Apple’a karşı bir hamle olarak yeni modelini öne sürecek.

Galaxy Fold çıkış tarihi 

Nisan ayından beri erteleme kararlarına maruz kalan katlanabilir akıllı telefon hakkında ana vatanı Güney Kore’den önemli bir haber geldi. The Investor isimli medya yayınının verdiği bilgiye göre Samsung Galaxy Fold; 18 Eylül ile 20 Eylül tarihleri arasında marketlerdeki yerini alacak.

Verilen bilginin doğruluk payı çok yüksek. İlk olarak Amerika Birleşik Devletleri’nde ve Güney Kore’de satışa sunulacak olan ürün, daha sonra Almanya’ya, Fransa’ya ve Birleşik Krallık ülkelerine uğrayacak.

1 milyon adet Galaxy Fold’un piyasaya sürülmesi bekleniyordu ancak bu plan değiştirildi. Güney Koreli analistler, Samsung’un kısa sürede 100.000 adet satış yapacağını düşünüyor. Analistler, buna ek olarak, ilk dönemlerde 20.000 ila 30.000 Galaxy Fold’un piyada yer alacağını belirtti.

shiftdelete.net