Epic Games'in bugünkü ücretsiz oyunu ne? İşte 31 Aralık Epic Games ücretsiz oyunu

Dünyaca ünlü oyun firması Epic Games her gün olduğu gibi bugünde bir oyunu ücretsiz olarak hediye ettiğini duyurdu. Oyunseverler tarafından büyük bir merakla araştırılan Epic Games'in yeni ücretsiz oyunu için internet üzerinden araştırmalar sürmeye devam ediyor. Peki, Epic Games'in bugünkü ücretsiz oyunu ne?

Yayınlanma Tarihi: 31.12.2020 12:33
Değiştirme Tarihi: 31.12.2020 12:33
Epic Games'in bugünkü ücretsiz oyunu ne? İşte 31 Aralık Epic Games ücretsiz oyunu

Dünyaca ünlü dijital oyun platformu Epic Games, oyunseverleri mutlu etmeye devam ediyor. Epic Games'in bugünkü ücretsiz oyununun ne olduğu birçok kişi tarafından araştırılmaya başladı. Peki, Epic Games'in bugünkü ücretsiz oyunu ne? İşte 31 Aralık Epic Games ücretsiz oyunu.

EPİC GAMES'İN BUGÜNKÜ ÜCRETSİZ OYUNU: TORCHLİGHT II

Geçtiğimiz aylarda GTA V, Civilization VI, Metro 2033 Redux ve The Long Dark Side gibi yapımları ücretsiz dağıtan Epic Games, yeni yıl öncesinde her gün belirlediği bir oyunu ücretsiz vermeye devam ediyor. Mağazanın bugünkü ücretsiz oyunu ise Torchlight II oldu.

Oyunun açıklama metni ise şöyle:

"Seçebileceğin dört sınıf sayesinde parmaklarının ucunda farklı oyun tarzlarından oluşan bir çeşitliliğe sahipsin. Kahramanını öne çıkaracak özel kozmetik özellikler ve görünümler ile her bir sınıf erkek veya kadın olarak oynanabilir. Eşli oyun modunu LAN veya İnternet üzerinden arkadaşlarınla ücretsiz oyna. Eşleştirme hizmetimiz bağlanmanı ve dünyanın dört bir köşesindeki insanlarla beraber oyun oynamanı sağlıyor. Birbirine bağlı devasa dünyasını ve Vilderan’ın çoklu kasaba ağını keşfet. Yağmurda, karda, gündüz ve gece savaş. Bölüm rastgeleleştirme sayesinde her oynadığında yeni harita tasarımları, yollar, ganimetler ve yaratıklarla karşılaşacaksın. New Game Plus modunda oyun sen bitti demeden bitmez. Torchlight II’nin ana hikâyesini tamamladıktan sonra aynı karakter ile çok daha zorlayıcı bir yolculuk için tekrar başlayabilirsin. Çok çabalayıp edindiğin tüm yeteneklerin, altının ve ekipmanın yine sende kalır. Bu popüler özellikler Torchlight II’de geliştirilmiş bir şekilde geri dönüyor. Daha fazla seçenek, daha iyi efektler ve evcil hayvanın hâlâ sen uğraşma diye kasabaya gidip ganimetlerini satabiliyor."