Epic Games'in bugünkü ücretsiz oyunu ne? İşte 14 Ocak Epic Games ücretsiz oyunu

Epic Games'in bugünkü ücretsiz oyununun ne olduğunu merak eden oyunseverler, internet üzerinden araştırma yapmaya başladı. Her hafta birbirinden güzel oyunları bedava şekilde kullanıcılarına sunan Epic Games'in bu hafta verdiği oyun merak edildi. Peki, Epic Games'in bugünkü ücretsiz oyunu ne? İşte 14 Ocak Epic Games ücretsiz oyunu.

Yayınlanma Tarihi: 14.01.2021 13:02
Değiştirme Tarihi: 14.01.2021 13:02
Epic Games'in bugünkü ücretsiz oyunu ne? İşte 14 Ocak Epic Games ücretsiz oyunu

Tüm oyunseverlerin merakla beklediği Epic Games ücretsiz oyunu açıklandı. Her hafta bedava dağıttığı muhteşem oyunlarla, kullanıcılarını mutlu etmeye devam eden Epic Games'in bu haftaki oyunu ise oldukça güzel. Peki, Epic Games'in bugünkü ücretsiz oyunu ne? İşte 14 Ocak 2021 Epic Games ücretsiz oyunu.

Epic Games ücretsiz oyunu: Star Wars Battlefront II

Epic Games 2021’de de her hafta bir bedava oyun verme geleneğine devam ediyor. Yılın ilk ayındaki oyun da kutlama niteliğinde büyük oldu. Epic Games’in bu hafta bedava verdiği oyun Star Wars Battlefront II oldu.

Oyunun 12’den fazla çok oyunculu modu ve dört ten oyunculu modu var. Bunun yanı sıra tüm Star Wars dönemlerinden karakter ve haritalar bulunuyor.

Oyunun bedava verilişi 14 Ocak’ta başlayacak ve bir hafta kalacak. Oyuncular 21 Ocak’a kadar oyunu kütüphanelerine ekleme şansına sahip olacak.

EA’in Star Wars oyununu ücretsiz edinmek isteyen oyuncuların bir Epic Games Store hesabına sahip olması gerekiyor. Hesaba giriş yaptıktan sonra oyun ücretsiz olarak alınabilir. Oyun bir kez alındıktan sonra süre sınırlaması olmaksızın kullanıcının olacak.