Coşkun Çetin: Bilişim sektörüne katkımız büyük

Türkiye’nin ve dünyanın en büyük webmaster platformlarından biri olan R10, yöneticileri ve üyeleri ile İzmir Bornova’da bulunan Withco Coworking’de bir araya geldi. Yoğun talep gösterilen etkinlik, covid-19 önlemleri sebebiyle 100 kişilik kontenjan sınırlaması ile gerçekleştirildi.

Yayınlanma Tarihi: 19.09.2021 14:57
Değiştirme Tarihi: 19.09.2021 14:57
Coşkun Çetin: Bilişim sektörüne katkımız büyük

Sektörün farklı dallarında faaliyet gösteren ve R10’da da aktif olarak tam zamanlı ya da freelancer olarak iş yapan bir çok girişimcinin katılımı ile gerçekleşen etkinlikte Web Hosting sektörü, Yazılım uzmanları, SEO uzmanları, Sosyal Medya uzmanları, Metin yazarları, Dijital Pazarlama uzmanları gibi bilişim ile alakalı R10 üzerinde ticaret yapan meslek grupları bir araya gelerek sektörün daha fazla geliştirilmesi adına fikir alışverişinde bulundu.


Genç yaşlarda R10’a kayıt olan kullanıcıların ilgi duydukları sektörlerde akıllarına takılan soruları sorarak kendilerini geliştirdiklerini, gelişme süreçlerinde yaşadıkları sorunları ve sıkıntıları dile getirerek çözüm önerileri bulabildikleri ve ticaret yapmaya genç yaşlarda başlayarak aile ekonomilerine katkıda bulunabildiklerini dile getirdi. R10’a genç yaşlarda üye olmuş ve işlerini büyüterek uluslararası mecralarda söz sahibi olmuş birçok markayı örnek gösterdi.

Etkinliğe ilgi büyük oldu

R10 CEO’su Coşkun Çetin tarafından gerçekleştirilen etkinlik 2021 Ağustos ayında Withco WHALL Amfi Bornova’da gerçekleşti. Birkaç gün önceden duyurulan etkinliğin kontenjanı kısa süre içerisinde doldu. 100 kişilik kapasiteye sahip salonun ayrıca gelişmiş teknolojik altyapı ve donanım barındırması ile üyeler için ideal bir atmosfer sağlandı. 

Ticareti daha da güvenli hale getireceğiz

R10’da kayıtlı kullanıcıların kendi aralarında gerçekleştirdikleri ticaretin daha güvenli ve hızlı hale gelmesi için çalışmalara hızla devam edildiğini belirten Coşkun Çetin, yeni geliştirilen ödeme altyapısı hakkındaki detayları katılımcılar ile paylaştı.

Toplantı sonrasında kullanıcılardan gelen soruları ve talepleri tek tek cevaplayan Coşkun Çetin, önerileri ve yaşanan sorunları da kayıt altına alarak bizzat ilgileneceğini belirtti.