Çağdaş Işıl: Dijital dünyada doğru içerik çok önemli

Başarılı YouTube kanalıyla ses getiren Çağdaş Işıl, Youtuberlık konusunda ilerlemek isteyenlere birçok farklı tavsiye ve mesajlar veriyor.

Yayınlanma Tarihi: 30.03.2021 11:58
Değiştirme Tarihi: 30.03.2021 11:58
Çağdaş Işıl: Dijital dünyada doğru içerik çok önemli

Ünlü youtuber; içinde yaşadığımız dijital çağın gereği olarak varlığını sürdürmek isteyen her işletmenin doğru içerikte kendine uygun platformlarda yer almasının çok önemli olduğuna dikkat çekiyor.

Küçük işletmelerin varlığı sürdürmesi gerekiyor

Küçük işletmelerin, dijital dünyada varlığını sürdürmesinin önemine dikkat çeken Çağdaş Işıl; bu tip işletmelerin, kendi ölçeklerine uygun olan bütçelerler, reklam süreçlerinde yer almasını tavsiye ediyor.

Dijital dünyanın büyük bir platform olduğunu, sadece büyük işletmelerin değil, küçük işletmelerin de dijital dünyada kendilerine yer edinmesinin, günümüzde ancak dijital dünyada mümkün olduğunu da dile getiriyor.

Uygun mecra seçimi önemli

Özellikle uygun mecra seçimi, işletmeye yönelik hizmet ya da ürünün tanıtılmasını içeren, kaliteli videolu içeriklerin, rekabette avantaj sağladığını söyleyen ünlü youtuber; dijital platformlarda yer almanın, büyük ya da küçük işletme olunmasıyla alakalı olmadığını belirtiyor.
Çağdaş Işıl; günümüzde ve gelecekte, işini devam ettirmek isteyen her işletmenin, dijital mecralarda yer almasının ve bu mecranın satış hacminden pay almasının çok önemli olduğunu vurguluyor.