Blockchain çok daha gelişecek

2017 yılında kurulan Muhabbit'in kurucusu Dr. Aytunç Yıldızlı kripto sektörüyle ilgili bilgi verdi. 

Yayınlanma Tarihi: 02.07.2022 18:25
Değiştirme Tarihi: 02.07.2022 18:25
Blockchain çok daha gelişecek

Yıldızlı şöyle konuştu;  "Ekibimiz ile birlikte yürüttüğümüz çalışmalarda öncelikli olarak asıl amacımız bilginin doğruluğu ve güvenirliğidir. Yapılan içeriklerimiz için öncelikle bilgilerin güvenliği kontrol edilir ve uzman arkadaşlarımız tarafından içerikler oluşturulur. Sosyal medyada toplam 500.000 kullanıcı hazırladığımız içerikleri takip ediyorlar."

Dr. Aytunç Yıldızlı blockchain ve kripto para dünyası hakkındaki sözlerine devam etti: "Günümüzde pek çok alanda olduğu gibi blockchain ve kripto para alanında da çok ciddi yatırımlar yapılmaktadır. Geleceğin teknolojisi olarak adlandırılan blockchain günümüzde her ne kadar kullanılsa da ilerleyen dönemlerde birçok sektörün bu alanda yatırım yapması beklenmektedir.

Yerli ve yabancı pek çok firma şimdiden sektör hakkında çalışmalara başladılar. Önümüzdeki beş yıl içerisinde teknolojinin çok daha fazla ilerleyeceği ve sektörün gelişmeye devam edeceği öngörülmektedir."

Dr. Aytunç Yıldızlı tüm bunların dışında sektörün önemli isimleriyle soru-cevap şeklinde sundukları röportajlar ile ilgili sorularımızı da cevapsız bırakmadı.

"Artık kripto para, blockchain teknolojileri veya NFT herkesin yatırım alanı haline gelmiş durumda. Sektörün önemli isimleriyle röportajlar gerçekleştirerek aslında kullanıcıların aradığı cevapları aktarmaya çalışıyoruz. Röportajlarımızın çok büyük bir kitle tarafından takip edildiğini biliyoruz. Sektör gelişmeye devam ettikçe benzer uygulamalarımız da artarak devam edecek ve merak edilen her şeyi uzmanların bakış açısıyla kullanıcılarımıza aktarmaya devam ediyor olacağız." dedi.

İlgili Sayfalar: Teknoloji