Başarılı bilişimci Mert Yıldırım kimdir?

Henüz 30’lu yaşlarının başında olan Mert Yıldırım Türkiye’de Bilişim sektörü denilince akla gelen ilk kişilerden olmayı başarmıştır. 

Yayınlanma Tarihi: 19.06.2022 22:33
Değiştirme Tarihi: 19.06.2022 22:33
Başarılı bilişimci Mert Yıldırım kimdir?

Sektörde kendi alanında birçok yeniliğe imza atan Mert Yıldırım, kendi iş modeli ile yenilikçi iletişim konusunda sektörde öncü olmuştur.
Alışagelmiş yönetici algısından çıkarak birebir iletişim biçimi ile 10 yılı aşkın süredir GIGABYTE markası ile birlikte hem kullanıcılarına hem de iş ortaklarına değer katmaktadır. 
Genç yaşına rağmen bilişim sektöründe lider bir marka olan GIGABYTE’da Türkiye Reklam ve Pazarlama Müdürü pozisyonuna gelen Mert Yıldırım, başarısını beyaz yakalı kimliğimi kenara bıraktım sözleri ile açıklamaktadır. 

Söylemlerinde sık sık ‘ben de bir kullanıcıyım’ şeklinde kendini ifade eden Mert Yıldırım, sektörün ve son kullanıcıların dönemsel olarak ihtiyaçlarına göre çalışmalar yaparak ön plana çıkmıştır. 
Mert Yıldırım ayrıca GIGABYTE markasının EMEA bölgesinde CM pozisyonunda da görev almaktadır.
Başarılarını bazı lise ve üniversitelerden ödül alarak perçinleyen Mert Yıldırım, Bahçeşehir Üniversitesi Reklam ve Pazarlama Yüksek Lisans öğrencilerine de ders vererek iş hayatına devam etmektedir.
Yapmış olduğu çalışmaları birçok gazete ve televizyon programında paylaşan Mert Yıldırım, uzun bir süre daha göz önünde olacağı düşünülüyor

İlgili Sayfalar: Teknoloji