Balıkçılar denizde ağzına kadar iPhone 12 ile dolu konteyner buldu

Geçtiğimiz günler sosyal medyaya düşen bir video yayılmaya ve konuşulmaya başladı. İnternet kullanıcılarının büyük ilgisini çeken videoda, balıkçılar tarafından deniz ortasında bulunan bir konteynerde ağzına kadar dolu iPhone 12 çıktı. Balıkçılar, denizde buldukları iPhone 12 dolu konteyner nedeniyle sevinçten dört köşe oldular. 

Yayınlanma Tarihi: 11.03.2021 14:30
Değiştirme Tarihi: 11.03.2021 14:39

Ne zaman ve nerede çekildiği belli olmayan bir video sosyal medyada viral hale geldi. Videoda denizci ya da balıkçı olduğu görülen çok sayıda kişi, deniz ortasında duran ve sahipsiz olduğu tahmin edilen kayıp bir konteyner buluyor. 

Ellerindeki aletlerle bir kısmı su yüzüne çıkmış olan konteyneri, gemiye doğru çeken denizciler, delik açıp baktıkları konteynerde ağzına kadar dolu iPhone 12'yi buluyor. 

Yayılmaya başlayan video ile ilgili net bir bilgi bulunmuyor ancak birçok sitede yer almaya şimdiden başladı. Konuyla ilgili herhangi bir açıklama da 'henüz' gelmedi. 

Bir ihtimale göre, bu konteynerin fırtına esnasında denize düştüğü ve balıkçılar tarafından bulunduğu değerlendiriliyor.

İlgili Sayfalar: Teknoloji