Askulator artık Android'te!

Askulator artık Android'te!
Yayınlanma Tarihi: 21.08.2014 15:32
Değiştirme Tarihi: 21.08.2014 15:55

Son günlerin trend uygulaması Askulator'a artık Android cihazlarınızdan ulaşabilirsiniz.

Sosyal ağlar, hayatımızda büyük yer kaplıyor. Günlük koşuşturmaca içerisinde zamanımızın çoğunu onlara harcar olduk. Hal böyle olunca, yeni uygulamalar dikkatimizi fazlasıyla çekiyor. Askulator da, bu uygulamalar arasında başı çekenlerden... Aklınızdaki soruları oluşturduğunuz hesabınızla paylaşma fırsatı verirken, diğer kullanıcıların sordukları soruların cevabını belirleyenlerden biri de siz oluyorsunuz. Sorulan sorular, günlük hayattan magazin dünyasına, dizilerden spora kadar pek çok farklı konuda çeşitlilik gösteriyor. Başkalarının sorularıyla ve cevaplarıyla bakış açınızı genişletme imkanı bulduğunuz uygulamanın kullanıcıları arasında ünlü insanlar da bulunuyor.  

Murat Boz'un, Hadise'nin soruları Askulator'a renk ve heyecan katıyor. 150.000'i geçen üye sayısıyla, insanlar arasında git gide yayılmaya başlayan Askulator, Android Market'te sizleri bekliyor.  

Askulator'ı android cihazınıza yüklemek için: goo.gl/hv6liw     Askulator'ı ios cihazınıza yüklemek için: goo.gl/BcjGoc     Ayrıca Askulator'a hem telefonunuzdan, hem de bilgisayarınızdan www.askulator.com üzerinden ulaşabilirsiniz.