Apple Card'ın ilk görüntüleri ortaya çıktı!

Apple Card'ın ilk görüntüleri ortaya çıktı!
Yayınlanma Tarihi: 13.05.2019 19:03 | Değiştirme Tarihi: 13.05.2019 19:03

Apple'ın yaz aylarında kullanıcıların hizmetine sunmayı planladığı Apple Card'ın ilk görüntüleri ortaya çıktı.

Bilindiği üzere Apple, kendi ödeme sistemleri üzerine çalışmalarını sürdürüyordu. Geçtiğimiz aylarda tanıtımı yapılan Apple Card'ın ilk görüntüleri ortaya çıktı.

Twitter üzerinden paylaşımı yapan Ben Geskin isimli kullanıcı, Apple çalışanlarının bu kartı almaya başladıklarını da ifade etti. İşte Apple Card'ın ortaya çıkan görüntüsü;

Haber ile ilgili metin girin!.

Geskin, kartı bir Apple çalışanından aldığını ancak bu çalışanın kimliğini gizlemek için isim kısmını değiştirdiğini ifade etti.

Görülebileceği üzere klasikleşmiş kredi kartlarına göre çok daha sade bir tasarıma sahip olan Apple Card, üzerinde kart numarası ve son kullanma tarihi gibi bilgileri barındırmıyor. Bu bilgiler Wallet uygulamasında dijital olarak saklanıyor. Apple Card'ı cihazlara tanımlamak için de Airpods'lara benzer bir eşleştirme sistemi kullanılıyor. Bu sayede Apple Card, mobil cihazlarda rahatlıkla eşletirilebiliyor. Apple Card'ın görünüşü üzerine biraz daha detay vermek gerekirse, aşağıdaki görsellerde görüleceği gibi kartın üzerinde bir çip ve lazer kesimli ifadeler bulunuyor. Bir yüzünde Apple'ın logosu, arka tarafında ise anlaşmalı oldukları Mastercard logosunu görebiliyoruz.