Amerika’da Over The Top SEO Rüzgarı!

Yatırımlarıyla gündeme gelen markanın yeni ortağı Mariana Morais oldu.

Yayınlanma Tarihi: 09.06.2022 19:47
Değiştirme Tarihi: 09.06.2022 19:47
Amerika’da Over The Top SEO Rüzgarı!

Amerika’da Over The Top SEO gündemine hızlıca düşen markanın yeni ortağının ünlü kadın girişimci Mariana Morais olması oldukça dikkat çekti. En başta bu girişime bir kadının ortaklık etmesi eleştirilirken şu anda rakiplerinin düşünecek çok fazla şeyi olduğu yönünde söylentiler var. Seçimini bir dijital şirketten yana yapan ünlü girişimci Maria Morais, yaptığı yatırımın en büyük başarısının olduğunu ama asla son olmayacağını söylüyor. Bir kadın olarak kendisinin farkında olduğundan bahseden Morais, yaptığıçalışmalarla tüm kadınlara örnek olmak istediğinden söz ediyor. Yalnızca kendi için değil tüm kadınlar için sağladığı fırsatları göz önünde bulundurursak, şimdiden başarılarıyla kendinden söz ettiren bir kadın olduğunu söyleyebiliriz.

Pek çok yatırımcı tarafından desteklenen Mariana Morais aynı zamanda küçümsendiği bir azınlık olduğundan da bahsediyor. Yeni ortağın bir kadın olduğu duyulduğunda çok fazla önemsemeyen bu azınlık, şu an kaybettiklerinin peşine düşmüşe benziyor. Mariana Morais, yalnızca işinde olduğundan ve her zaman daha iyisini hedeflediğinden bahsediyor. Aynı zamanda kadın girişimciliğini her zaman destekleyeceğinden ve hiçbir zaman kariyerinde geri adımlar atmayacağından söz ediyor. 

Öncelerden yalnızca Instagram ve Blogger olarak tanınan Mariana Morais, her iki kitleye de aynı anda hitap edebilmekten oldukça memnun. Henüz 25 yaşında olmasına rağmen, pek çok tecrübeli yatırımcının önüne geçebilmiş durumda. Başarısının sırrınıçok çalışmak, araştırmak ve istikrarlı olmak üzerine kurduğunu söyleyen Mariana Morais, ilerde yapacağı yatırımlarla da kadın istihdamına destek sağlayacağını duyurdu.
 

İlgili Sayfalar: Teknoloji