Amazon satın alınan ürünün fiyatının düşmesi halinde para iadesi yapacak

E-ticaret devi Amazon, satın alınan bir ürünün fiyatının düşmesi durumunda, müşterisine para iadesi yapacak. 

Yayınlanma Tarihi: 15.11.2021 16:16
Değiştirme Tarihi: 15.11.2021 16:16
Amazon satın alınan ürünün fiyatının düşmesi halinde para iadesi yapacak

Amazon, müşterilerini sevindirecek bir kampanyaya imza atıyor. Kampanya kapsamında, satın alınan ürünlerin fiyatları, belirli bir tarihe kadar düşmüşse, aradaki fark müşteriye iade edilecek. 

Pek çok tüketicinin en çok dert yandığı konuların başında yer alan can sıkıcı bu durum, müşteriye hediye bakiye olarak sunulacak. 

Amazon, kullanıcılarının 14 – 29 Kasım tarihleri arasında satın aldıkları seçili ürünlerde ürünün satış fiyatının düşmesi durumunda fiyat farkını hediye kartı bakiyesi olarak tanımlayacağını açıkladı. Bakiye, 29 Kasım tarihinden sonra bu talihsizliği yaşayan tüm kullanıcıların hesaplarına yüklenecek. Fakat bu kampanya her üründe geçerli olmayacak.

Kampanya, yalnızca ‘Yıldızlı Ürün’ görseli bulunan ürünlerde geçerli olacak. Kampanya döneminde alınan ve iade edilen ürünler kampanya kapsamında olmayacak. Fiyat farkının tespitinden sonra müşterinin Amazon ile irtibata geçmesine veya bir form doldurmasına da gerek yok. Tüm işlemler Amazon tarafından otomatik bir şekilde gerçekleştirilecek.

Kaynak: Webtekno

İlgili Sayfalar: Teknoloji