Alişan Tekinler'in Şirketi 1. Yılında Cirosunu Katladı

Alişan Tekinler’in internet dünyasındaki başarısı yalnızca tek bir günde gerçekleşmedi. Azim, kalite, mükemmelliyetçilik ve sorumluluk bilinci bu başarıyı daha da perçinledi. 1 yıl hepimize kısa bir süre gibi gelebilir. Öyledir de... Fakat VagonSoft ve Alişan Tekinler için 1 yıl demek, üstün başarı ve yurtdışına uzanan kaliteli hizmet garantisi demektir. Sizlerle Alişan Tekinler’in başarısını ve VagonSoft’un katlanarak giden büyümesini paylaşacağız.

Yayınlanma Tarihi: 15.06.2022 21:50
Değiştirme Tarihi: 15.06.2022 21:50
Alişan Tekinler'in Şirketi 1. Yılında Cirosunu Katladı

2021 yılında ilk adımlarını atan VagonSoft, e-ticaret, SEO ve marka danışmanlığı alanlarında hizmetler sunuyor. Gücünü Tekinler ailesinden alan şirket, Alişan Tekinler’in kurduğu ve geliştirdiği bir aile şirketidir. VagonSoft, yerelde büyük bir ivme yakaladıktan sonra Avrupa’da da müşteri portföyüne sahip olmuştur. Tüm bunlar 1 senede gerçekleşen akılalmaz adımlar olarak girişimcilik dünyasında yankı uyandırmıştır.
%700 oranında bir büyümeden bahseden şirket, kalitesini zeka ve girişimcilik ile birleştiriyor. VagonSoft, 2023 yılında Amerika kıtasını da işgal edeceğe benziyor. Türkiye’den çıkıp dünyaya yayılan VagonSoft dalgası, yerel girşimcilik alanının en güzel örneklerinden biri. 

Fenomenler Neden Tercih Ediyor?

Alişan Tekinler, sosyal medyanın da gücünü oldukça iyi değerlendiren ve bilen bir isim. İşi gereği internet dünyasına hakim olan Tekinler, fenomen isimlerin de ilk tercihlerinden biri. Marka yaratma yolunda özenle çalışan Tekinler, VagonSoft bünyesinde pek çok ünlü isme de hizmet sağlıyor. Özellikle de Kolpaçino filminden tanınan Volkan Başaran ve MasterChef yarışmasının popüler üyesi Yasin Obuz, VagonSoft başarısını tadan isimler. Fenomenlerin markalaşması için gerekli olan tüm tüyolar Alişan Tekinler’in çalışma programında yer alıyor.

Tekinler ve VagonSoft başarısını kısaca anlattık. İlham veren hikayelerden olan bu başarı umarız ki dünyada bizi temsil etmeye devam eder. Tekinler’in önünde gitgide parlaklaşan başarı dolu bir gelecek olduğu kesin...
 

İlgili Sayfalar: Teknoloji