ABD'de yaşayan Aaron Smith, erkek olarak sadece kendisinin girebileceği bir çöpçatanlık uygulaması yaptı

ABD Kuzey Carolina'da yaşayan Aaron Smith isimli kişi, eşleşilebilen tek erkeğin kendisi olduğu bir çöpçatanlık uygulaması yaptı. Kendi uygulamasının rakipsiz olduğunu ifade eden Aaron Smith, Tinder benzeri diğer uygulamalardan ilham aldığını söyledi.

Yayınlanma Tarihi: 10.12.2019 12:06
Değiştirme Tarihi: 10.12.2019 12:06
ABD'de yaşayan Aaron Smith, erkek olarak sadece kendisinin girebileceği bir çöpçatanlık uygulaması yaptı

ABD'nin Kuzey Carolina eyaletinde yaşayan Aaron Smith, gerçek anlamda kendi çöpçatanlık uygulamasını yarattı. Diğer buluşma uygulamalardaki eşleşme problemleri, Aaron'a Singularity uygulamasını yapmak için ilham verdi. Uygulamadaki tek erkek o ve ne kadar kaydırılırsa kaydırılsın sadece Aaron'ın fotoğrafları görünüyor.

Aaron, "Diğer uygulamalardaki en büyük sorun, yüzümün belirgin bir şekilde öne çıkmaması. Hayat sana limon verirse, önce limonata yapmalısın. O zaman başka hiçbir şirketin kendi içeceklerini üretemediğinden veya satamadığından emin olursunuz. Yani şehirdeki tek oyun limonata" sözleriyle kendi uygulamasında rakipsiz olduğunu belirtti.

Yalnızca tek bir erkekle eşleşebileceğiniz arkadaşlık uygulaması

Kesinlikle akıllıca bir hareket denebilir. Aaron, uygulamayı yapmak için yazılım mühendisi olan en iyi arkadaşı Scott McDowell'den yardım aldı. Scott, Aaron'un sorununa empatiyle yaklaşarak hayallerini gerçekleştirmesine yardımcı oldu. Scott, "Bir şekilde çevrimiçi çöpçatanlık uygulamalarını kullanmış olan bizler, çoğunlukla berbat oldukları gerçeğiyle karşılaşıyoruz" dedi.

Singularity'de Aaron'ın gitar çaldığı, Noel şapkası taktığı ve köpeğiyle yer aldığı birçok fotoğraf bulunuyor. YouTube kanalında uygulamanın reklamını bile yaptı. Reklamda, "Çevrimiçi çöpçatanlık berbat ve her geçen yıl daha da saçma bir hal alıyor. Singularity sizi saatlerce kaydırmaktan kurtarıyor, ancak benimle eşleştiriyor!" ifadeleri yer alıyor. 

Kaynak: Webtekno