27 Ekim Shib coin ne kadar oldu? Shiba Inu rekor üstüne rekor kırıyor!

Shib coin kripto para piyasasını sallamaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlere Elon Musk'ın elinde Shiba Inu tutmadığını belirtmesine rağmen, istikrarlı yükselişini sürdüren Shiba Inu'da yeni rekor kırıldı. Shiba Inu son 24 saatte yüzde 36'lık bir yükseliş yakaladı ve All Time High (ATH) yaptı. Peki, 27 Ekim Shib coin ne kadar oldu?

Yayınlanma Tarihi: 27.10.2021 10:01
Değiştirme Tarihi: 27.10.2021 10:01
27 Ekim Shib coin ne kadar oldu? Shiba Inu rekor üstüne rekor kırıyor!

Shiba Inu rekor üstüne rekor kırmaya devam ediyor. Kripto para piyasasında Ekim ayında büyük hareketlenmeler yaşanıyor. Milyonlarca insanın meme coin olarak çıkan shib coine yatırımları sürmeye devam ederken, shib coin tarihi rekorunu kırdı. Shiba Inu son 24 saatte yüzde 36'lık bir yükseliş yaşayarak All Time High (ATH) yaptı. Shib coin şuan 0.000056 dolar seviyelerinden işlem görmeye devam ediyor.

ROBINHOOD HAMLESİ YÜKSELİŞİ DESTEKLİYOR

ABD'li aracı kurum Robinhood'un Shiba Inu'yu işlem listesine almasıyla birlikte Shiba Inu fiyatı rekor kırdı. Shiba Inu'nun fiyatı son 24 saatte yüzde 26.77 artarak 0,000052 Dolar seviyesini gördü. Kripto paranın piyasa değeri 30.72 milyar dolarla rekor seviyeye ulaştı. Son 24 saatte işlem hacmi ise 10.58 milyar doları gördü. Robinhood CEO'su Vlad Tenev, 326 bin imzaya ilişkin olarak yaptığı açıklamada, yeni kripto paraları sistemlerine eklemeyi dikkatli şekilde değerlendirdiklerini söyledi.

TÜRK KRİPTO PARA BORSALARI DA LİSTELEMEYE BAŞLADI

Gate.io ve Binance ile güçlü kripto para borsalarına giren Shiba Inu'yu Türkiye'den de Paribu işlem listesinde sıralamaya başladı.

0.01 DOLAR OLMA BEKLENTİSİ

Shiba Inu için sosyal medyada ve kripto para uzmanları çeşitli yorumlarda bulunuyor. Genel kanı olarak Shiba Inu'nun yatırımcıları 1 cent olmasını bekliyorlar. Herhangi bir dayanağı bulunmayan bu şekildeki yönlendirmelere itibar edilmemesi de gerekiyor. Kripto para piyasalarında herhangi bir marj dilimi olmadığı için yatırılan para bir anda buharlaşabildiği gibi binlerce katına da yükselebiliyor. Kripto para piyasasında işlem yaparken dikkatli olunması gerekiyor.

İlgili Sayfalar: Teknoloji